НБУ вводить заходи для недопущення відмивання грошей і фінансування тероризму

By Людмила Баран 2 Вер, 2014 11:09

НБУ вводить заходи для  недопущення  відмивання грошей і фінансування тероризму

Схожі публікації

Loading...

Правління Національного банку України 29 серпня ухвалило постанову  “Про введення додаткових механізмів для стабілізації грошово-кредитного та валютного ринків України”. 

Низка ризиків та невизначеностей подальшого розвитку економіки та фінансових ринків, пов’язана насамперед із напруженою ситуацією на сході країни, зумовлює періодичні ситуативні коливання попиту та пропозиції на валютному ринку.

Щоб нівелювати коливання, Національний банк  намагається використовувати передусім ринкові механізми. Водночас це не виключає тимчасового використання окремих регуляційних заходів адміністративного характеру. Це потрібно для заспокоєння ситуації під час особливо відчутного підвищення емоційного фону на ринку.

З цією метою Правління Національного банку України ухвалило постанову від 29 серпня 2014 № 540 “Про введення додаткових механізмів для стабілізації грошово-кредитного та валютного ринків України” (далі – Постанова № 540).

Постанова № 540 набирає чинності з 2 вересня  та діє до 2 грудня 2014 року включно, тобто передбачені зазначеною постановою тимчасові заходи діятимуть протягом трьох місяців.

Ці заходи мають на меті недопущення використання фінансової системи України для відмивання грошей і фінансування тероризму.  Також –  створення належних умов для ефективного використання діючих механізмів контролю, спрямованих на запобігання відпливу капіталу та призупинення проведення операцій, що мають підвищений ризик їх використання з протиправною метою.
Схожі новини:

У неділю ввечері на сторінках деяких користувачів зникли...
З 1 липня розмір допомоги при народженні першої...
Всі люди зазвичай втомлюються після виконаної тривалої або...
Верховна Рада намагається розглянути доопрацьований законопроект щодо повернення...

By Людмила Баран 2 Вер, 2014 11:09


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +