Надвірнянська районна виборча комісія скаржиться у ЦВК та ОДА на те, що їм недоплатили 85 тисяч гривень

By Людмила Баран 30 Жов, 2015 08:01

Надвірнянська районна виборча комісія скаржиться у ЦВК та ОДА на те, що їм недоплатили 85 тисяч гривень

Схожі публікації

Loading...

Надвірнянська районна ТВК стверджує, що її роботу недофінансували на 84 688 гривень. Про це йдеться у зверненні до районного та обласного керівництва. У листі до голови ЦВК Охендовського скаржаться на порушення виборчого законодавства. Проте в обласній комісії кажуть, що Надвірнянській загрожує кримінальна відповідальність.

Як повідомлялося, Надвірнянська районна виборча комісія не везе протоколи  про підрахунок голосів до обласної ради до Франківська – вимагають зарплату.

 

У листі до голови Івано – Франківської ОДА,  голови Івано – Франківської обласної ради,  голови Надвірнянської РДА та голові Надвірнянської районної ради йдеться:

“Враховуючи необхідність забезпечення фінансування витрат Надвірнянської районної виборчої комісії Івано – Франківської області, пов’язаних з підготовкою та проведенням виборів до місцевих рад, хоча б в мінімальних розмірах, просимо вжити заходів, щодо до фінансування нижчезазначених витрат, виходячи з наступного:

1. Плануючи видатки на оплату праці осіб, що залучені до підготовки та проведення місцевих виборів у Надвірнянській районній виборчій комісії, не було враховано підняття мінімальної заробітної плати з 01.09.2015 р. до 1378 грн.
2. При плануванні вказаних витрат не враховувалася кількість виборчих бюлетенів, а передбачалася лише вартість одного виборчого бюлетеня – 1грн.
3. Не враховано необхідність збільшення заробітної плати особам, залученим до роботи по Надвірнянській районній виборчій комісії як таким, що працюють в населеному пункті, який має статус гірського.

Таким чином , плановані витрати Надвірнянської районної виборчої комісії Івано – Франківської області є на 84688 грн. більшими, ніж передбачено розділом Х ст..68, 69, Закону України « Про місцеві вибори» із змінами та доповненнями, внесеними Законом України від 4 вересня 2015 року № 676 –VIII , Постановами та календарним планом Центральної Виборчої Комісії , Постанови Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2015 р. №687 , та Постанови КМУ від 14 вересня 2015 р. № 700.

Однак Надвірнянською РДА не враховано дані вимоги та перераховано недостатню кількість кошті на рахунок Надвірнянської районної виборчої комісії в УДКСУ у Надвірнянському районі.

Враховуючи викладене, просимо вжити заходів, необхідних для до фінансування коштів у сумі 84688 грн., які необхідні для виконання фінансування роботи Надвірнянської районної виборчої комісії , спрямованої на підготовку та проведення виборів у Надвірнянському районі та до Івано – Франківської обласної ради”.

В обласній виборчій комісії натомість звертають увагу, що дії членів Надвірнянської виборчої комісії можна розцінити як невиконання комісією своїх обов’язків.

«У даний момент йде невиконання обов’язків територіальною виборчою комісією, що тягне за собою кримінальну відповідальність», – прокоментував прес-службі Громадянської мережі “ОПОРА” Віталій Юрчишин, голова ОВК.

«Я розумію, що є проблема, але я би порадив їм привезти протоколи. Якби я був на їхньому місці, я би протоколи привіз», – сказав голова ОВК. Юрчишин наголошує, що без результатів Надвірнянського району обласна комісія не зможе встановити результати виборів до обласної ради.

«Можна встановити результати в області, а в межах Надвірнянського району це питання вже якось вирішувати», – додає голова ОВК. Віталій Юрчишин каже, що до кінця не володіє інформацією щодо проблеми в Надвірнянській районній ТВК, але припускає, що, можливо, члени комісії незгідні з незначним бюджетом, виділеним на цю комісію. «В районних ТВК бюджет завжди менший, ніж у міських, бо вони виконують менший об’єм роботи, забезпечуючи проведення виборів лише у районну раду. Можливо, вони хочуть, щоб їм більше коштів виділили. Але я от за вересень як голова ОВК отримав зарплату 1008 гривень, мій заступник – 998 гривень. Члени ДВК отримують майже 1300 гривень і ніхто не скаржиться».

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Кандидат в народні депутати Віктор Анушкевичус подякував усім...
Івано-Франківський мер Віктор Анушкевичус вважає, що методи непрямого...
В Івано-Франківську пройшли «Богатирські ігри». Учасники ігор представляли...
Кандадит на посаду міського голови Івано-Франківська Ігор Насалик...

Loading...
By Людмила Баран 30 Жов, 2015 08:01


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +