Набережна зберігає свої секрети: кількамісячні пошуки документації наразі завершились безрезультатно

By Вадим Войтик 23 Гру, 2014 11:01

Набережна зберігає свої секрети: кількамісячні пошуки документації наразі завершились безрезультатно

Схожі публікації

Loading...

Попри кількамісячні старання, редакції Галки так і не вдалося отримати копії проектно-кошторисної документації капітального ремонту івано-франківської Набережної імені Стефаника. Останньою відмовила у допомозі прокуратура.

Як неодноразово повідомляли місцеві ЗМІ, скоротічний ремонт Набережної викликав чимало запитань: щодо способу проведення тендеру, особи його переможців, політизації цього питання. Також висловлювались припущення щодо відступлення від проектної документації з метою економії коштів, наприклад через звуження дороги.

У своєму запиті Галка просила надати проектно-кошторисну документацію по об’єкту «Капітальний ремонт набережної ім. Стефаника в Івано-Франківську».

Натомість у відповіді,  отриманій наприкінці листопада, обласна державна адміністрація повідомила, що не володіє технічними засобами для виготовлення копій проектно-кошторисної документації. Крім того, документи відмовились надавати через те, що вони начебто охороняються законом “Про авторське право і суміжні права”.

Редакція направила відповідну скаргу до обласної прокуратури. В отриманій відповіді перший заступник прокурора області повідомив, що віднедавна прокуратуру позбавлено права здійснювати перевірки в порядку загального нагляду, зокрема – щодо дотримання вимог закону “Про доступ до публічної інформації”.

З огляду на це, єдиним способом для редакції отримати “секретну” документацію по ремонту міської дороги за бюджетні кошти – це звернення з позовом до адміністративного суду.

Як відомо, згідно п.5 ст. 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

набережна_прокуратура01
Схожі новини:

Державне підприємство “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” (Київ), найбільший аеропорт...
Суд у Каліфорнії зобов’язав компанію Johnson&Johnson виплатити 417...
МВС пропонує запровадити нову систему балів та штрафів...
Чоловік проковтнув понад один кілограм кокаїну, пересипавши його у...

By Вадим Войтик 23 Гру, 2014 11:01


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +