На змаганнях з волейболу серед дівчат “Кубок Карпат” здобули спортсменки з Франківська

By Борис Марія 30 Лис, 2015 12:45

Схожі публікації

Loading...

28 листопада в Івано-Франківську стартували традиційні змагання з волейболу серед дівчат «Кубок Карпат».
Організаторами традиційних змагань стали комітет фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, управління освіти і науки міськвиконкому та дитячо-юнацька спортивна школа № 2.

Протягом трьох днів у спортивному залі ЗШЛ № 23 12 команд змагались у двох вікових групах. Позмагатись до Івано-Франківська приїхали і гості із сусідніх областей, зокрема Чернівців, Мукачева, Бичкова, Летичева та Чорткова.
Однак, незважаючи на дуже сильних суперників, почесний трофей залишився в Івано-Франківську, – інформує Комітет фізичної культури і спорту.

Дівчата 2000/2001 р.н.
1 місце – Івано-Франківськ
2 місце – Чернівці-1
3 місце – Чернівці-2

Дівчата 2002/2003 р.н.
3 місце – Мукачево

Опісля завершення змагань переможці та призери отримали заслужені грамоти, медалі, кубки та цінні подарунки від організаторів.