На зимову перерву гравці “Прикарпаття” пішли з поразкою від лідера Другої ліги (ВІДЕО)

Автор: Людмила Баран

04 Лис, 2017 22:04

Івано-франківський футбольний клуб “Прикарпаття” 4 листопада зіграв останню гру цього сезону. З рахунком 2-4 він поступився команді “Агробізнес” із Волочиська Хмельницької області.

Матч видався  напруженим – вже  на 17 хвилині у ворота прикарпатців забили м’яч.

Але на 28-ій  хвилині Володимир Боришкевич вирівняв рахунок.

Проте до кінця першого тайму “Прикарпаттю” отримало ще три м’ячі у свої ворота.

У другому таймі іванофранківцям вдалося забити ще один гол.

Цій же команді “Прикарпаття” програло у першій грі сезону з рахунком 5:2.

Завершилася літньо-осіння частина чемпіонату України серед команд Другої ліги, клуби зіграли два кола. Навесні буде ще третє коло.

Наразі “Прикарпаття” посіло друге місце у турнірній таблиці, на рахунку команди 38 балів.  У лідера “Агробізнесу” – 48, а на третьому місці “Нива”, що має 27 очок.