На турнірі з шахів у Франції переміг іванофранківець

By Борис Марія 30 Жов, 2015 20:48

Схожі публікації

Loading...

На острові Корсика (Франція) пройшов 19-й турнір “Corsican Circuit – 2015″ із шахів.

Змагання складались із двох етапів. На першому, відбірковому, 172 учасника розіграли за швейцарською системою у 9 турів 15 путівок у фінальну нокаут-систему, куди вийшли троє українських гросмейстерів – Володимир Онищук з Івано-Франківська, Сергій Федорчук і представник Львівського державного університету фізичної культури Мартин Кравців.

Переможці визначалися за результатами перших двох партій у рапід. У разі нічийного результату – дві партії у бліц і, нарешті, “армагедон”, інформує сайт Федерації шахів України.

В 1/8 фіналу Кравців переміг Ткачьова (Франція) – 1,5:0,5, Онищук – Хоу Іфань (Китай) – 2:0, Федорчук – Сетурамана (Індія) – 3:1.

У чвертьфіналі Онищук, між іншим, чемпіон України 2015 року у бліці, виграв у Кравціва, а Федорчук програв Коваленку (Латвія) – 0:2.

У півфіналі Онищук обіграв Фрессіне (Франція). У фіналі Володимир за рахунку 2:2 після перших чотирьох партій виграв у Коваленка “армагедон” і став переможцем престижного змагання.

На церемонії нагородження переможець сказав: “Я ніколи не думав, що таке можливо у світі шахів”.