На турнірі в Хмельницькому “Ураган” взяв друге місце

10 Жов, 2014 17:41

Сьогодні у Хмельницькому відбулися завершальні матчі товариського турніру “Покрова – наша мати!”. Зокрема між собою зійшлися “старі-добрі знайомі” – “Ураган” та “Спортлідер+”.

Після двох зіграних турів жовтневого турніру черговий матч “Спортлідера+” та “Урагану” був визначальним у боротьбі за підсумкове друге місце. Причому, хмельничан могла б влаштувати і нічия. Іванофранківці ж розраховували лише на перемогу.

На дев’ятій хвилині Тарас Рудавець прострілив з ауту, і м’яч рикошетом від ноги захисника вперше опинився у сітці воріт “Спортлідера+”. Незабаром Михайло Зварич прийняв класну передачу на правому фланзі і без роздумів пробив у ближній кут – 2:0. До перерви іванофранківці вдало стримували натиск суперника, який активінше почав діяти у другому таймі.

Віддавши ініціативу хмельничанам, “ураганівці” перейшли на гру “другим” номером і кілька разів могли у контратаках збільшувати свою перевагу, проте виручав Удовиченко і захисники. Та все ж на останніх хвилинах прикарпатці зняли усі питання щодо переможця, тричі вразивши порожні ворота, після того, як “Спортлідер+” пішов рятуватися з п’ятим польовим. По-черзі Мар’ян Пелех, Михайло Зварич та Андрій Сімка ударами зі своєї половини покарали господарів за ризик. Отож 5:0 – переконливий реванш “Урагану”, який з двома перемогами гарантував собі друге підсумкове місце.