На Прикарпатті зареєстровано більше 50 суб’єктів господарювання із зони АТО та АР Крим

By Турій Роман 18 Бер, 2015 09:50

Схожі публікації

Loading...

За останніми даними, із зони проведення антитерористичної операції та АР Крим в Івано-Франківській області перереєстровано 53 особи, з них 14 юридичних і 39 фізичних осіб-підприємців. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Податківці нагадують, для осіб, які зареєстровані та переселилися з території проведення антитерористичної операції, реєстрація фізичної особи – підприємця здійснюється державними реєстраторами за адресою тимчасового проживання без вимоги державних реєстраторів реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції України в областях та місті Києві наявності реєстрації про місця проживання за місцем проведення реєстраційних дій.

Проведення реєстраційних дій щодо зміни місцезнаходження юридичних осіб та місця проживання фізичних осіб – підприємців, місцезнаходженням/місцем проживання яких є територія проведення АТО, здійснюється щодо юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців державними реєстраторами реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції України в областях та місті Києві.

Проведення реєстраційних дій, пов’язаних із зміною складу засновників (учасників) та керівника юридичної особи, місцезнаходженням якої є територія проведення антитерористичної операції, на період її проведення забороняється.
Такі особливості державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців передбачено Законом України від 02.09.2014 № 1669-VII «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції».
Схожі новини:

Голова Держфіскальної служби Роман Насіров анонсував скорочення кількості...
Сума витрат на ліквідацію наслідків стихійних лих у...
Кабінет міністрів просить Верховну Раду схвалити введення надзвичайного...
В середу, 3 вересня 2014 р на українському...

Loading...
By Турій Роман 18 Бер, 2015 09:50


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +