На Прикарпатті впродовж двох років сертифікували 70 готелів

By Турій Роман 5 Лют, 2015 13:18

На Прикарпатті впродовж двох років сертифікували 70 готелів

Схожі публікації

Loading...

 З огляду на тенденції переорієнтування туристичних інтересів як українських так і іноземних громадян та підвищення туристичної привабливості Західного регіону суб’єктам господарювання, які надають послуги тимчасового розміщення, варто подбати про належний рівень якості і безпечності пропонованих ними послуг.

  Зокрема впродовж останніх двох років до Органу сертифікації продукції та послуг ДП “Івано-Франківськстандартметрологія” з метою сертифікації звернулось понад 70 підприємців, які надають послуги тимчасового розміщення.
Загалом, на території Івано-Франківської області за даними Держкомтуризму України один готель має категорію 5*, ще 4 готеля – категорію 3*. Органом сертифікації продукції та послуг ДП “Івано-Франківськстандартметрологія” сертифіковано понад 80 закладів тимчасового розміщення.
З огляду на реальну чисельність діючих закладів розміщення на території області даний показник не є високим. Для того, щоб зорієнтувати власників цих закладів відділом сертифікації продукції та послуг ДП”Івано-Франківськстандартметрологія” сформульоване наступне роз’яснення щодо сертифікації послуг тимчасового розміщення.
Зокрема, згідно статті 19 Закону України “Про туризм” об’єктам туристичної інфраструктури присвоюються категорії якості та рівня обслуговування з метою підвищення рівня туристичного обслуговування, сприяння споживачам у свідомому виборі туристичних послуг, забезпечення рівних можливостей суб’єктам туристичної діяльності на ринку туристичних послуг, забезпечення захисту прав і законних інтересів, життя, здоров’я та майна громадян, підвищення рівня екологічної безпеки.
Згідно пункту 4 “Порядку встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання)”, готелям встановлюються такі категорії : “п’ять зірок”, “чотири зірки”, “три зірки”, “дві зірки” та “одна зірка”. Іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання), у тому числі мотелям, пансіонатам, будинкам відпочинку, туристичним базам, кемпінгам категорія встановлюється за рівнем обслуговування в них (перший, другий, третій, четвертий та відповідно п’ятий рівні). Вимоги щодо відповідності готелям певній категорії встановлюються ДСТУ4269 “Послуги туристичні. Класифікація готелів”.
Пунктом 31 цього ж “Порядку встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання …” визначається, що категорії готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання) встановлюється за результатами добровільної сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) стосовно безпеки для життя і здоров’я людей, захисту їх майна та охорони довкілля.
Абзацом другим пункту 11 “Порядку встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання)” визначено, що Свідоцтво про встановлення готелю відповідної категорії видається не більше як на три роки або за наявності в готелі системи управління якістю не більше як на п’ять років.
Відповіді на всі питання, що виникають стосовно сертифікації послуг та категоризації закладів розміщення, можна отримати до ДП”Івано-Франківськстандартметрологія”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


By Турій Роман 5 Лют, 2015 13:18


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +