На Прикарпатті випускатимуть книжки коштом обласного бюджету, видання визначатимуть через конкурс

By Людмила Баран 26 Січ, 2015 18:38

На Прикарпатті випускатимуть книжки коштом обласного бюджету, видання визначатимуть через конкурс

Схожі публікації

Loading...

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації повідомляє, що з 22 січня розпочато прийом документів для участі у конкурсі з визначення переліку книжкових видань, пропонованих до випуску за кошти обласного бюджету у 2015 році.

Подавати заявки на участь у конкурсі можуть як автори творів, так і юридичні чи фізичні особи-підприємці, які зареєстровані у встановленому законодавством України порядку та внесені до Державного реєстру видавців, виготівників та розповсюджувачів видавничої продукції, повідомляє прес-служба ОДА.

Заявки на суспільно-значущі видання приймаються згідно з основними тематичними напрямками:

«Історія»: українознавство; видання з історії України, краю; історичні твори відомих українських науковців, зокрема з Івано-Франківщини.

«Видання для дітей та юнацтва»: казки; художні, науково-пізнавальні твори для дітей та юнацтва.

«Художня література»: художні, документально-художні твори; альманахи; антології; видання фольклору; твори класиків зарубіжної та української літератури; твори сучасних зарубіжних та українських письменників, зокрема з Івано-Франківщини.

«Наукові та науково-популярні видання»: результати теоретичних чи експериментальних досліджень; монографії; нариси; тематичні збірники; першо- чи передруки пам’яток культури, науки, літератури та ми­стецтва, доповнені відповідними науковими примітками, коментарями, атрибуцією текстів.

«Мистецтво. Образотворчі видання»: видання історичних пам’яток Івано-Франківщини (альбоми); видання творів декоративно-прикладного мистецтва; видання творів майстрів живопису; музика; театр.

«Довідкові та інформаційні видання»: енциклопедії; енциклопедичні словники; універсальні словники; мовні, термінологічні, довідники (навчальні, популярні); інформаційні видання.

«Перекладна література»: перекладні твори зарубіжних авторів здійснені місцевими видавцями.

«Твори духовної тематики»: результати наукових досліджень, монографії, твори з релігієзнавства.

Заявки на участь у вигляді конкурсних пропозицій приймаються департаментом протягом 30 календарних днів, починаючи з 22 січня за адресою:

76004, м.Івано-Франківськ, вул.Грушевського, 21, департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації, кабінет 702.

Детальну інформацію про необхідні документи та умови конкурсу можна отримати на сайті Івано-Франківської облдержадміністрації в рубриці «Книговидання» або за телефоном (0342) 75-80-16.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


By Людмила Баран 26 Січ, 2015 18:38


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +