На Прикарпатті оцінили нові види продукції місцевих виробників

By Турій Роман 7 Чер, 2015 09:40

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

Дегустаційною комісією схвалено 32 види нової продукції місцевих виробників.

04 червня відбулося засідання Обласної дегустаційної комісії, яка здійснює свою діяльність на базі ДП”Івано-Франківськстандартметрологія”.
Визначення якості продукції під час засідання Дегустаційної комісії проводиться на підставі органолептичної оцінки зразків та візуального огляду. Зокрема, експертами оцінюються такі показники як зовнішній вигляд, консистенція, смак і запах, колір. За результатами розгляду поданих матеріалів, проведених лабораторних досліджень і дегустації зразків комісія приймає рішення щодо рекомендації продукції до виробництва, або висуває виробнику зауваження щодо недоліків, які повинні бути обов’язково усунені.
Цього разу на розгляд експертів місцевим виробником був представлений широкий асортимент олій харчових (з насіння рослин, кісточок ягід, з ядер горіхів ), бутербродних закусок та напівфабрикатів заморожених (піц, основ для піц і бісквітів).
Під час оцінювання продукції особливу увагу дегустаційна комісія приділяла не тільки її органолептичним характеристикам, а й налагодженню виробниками ретельного вхідного контролю сировини, дотриманню всіх необхідних вимог до технології виробництва, умов зберігання і транспортування готової продукції. Здійснення відповідних заходів за цими напрямками дасть можливість виробнику підтримувати належний рівень якості продукції.
За результатами проведених досліджень і випробувань Дегустаційною комісією рекомендовано до виробництва 32 види нової продукції 3-х місцевих виробників. А загалом, з початку 2015 року, схвальні висновки на виробництво від Дегустаційної комісії отримали 67 видів харчової продукції.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


Loading...
By Турій Роман 7 Чер, 2015 09:40


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +