На Прикарпатті обговорювали передумови залучення іноземних інвестицій

By Людмила Баран 28 Сер, 2014 09:42

Схожі публікації

Loading...

У рамках проведення річних Зборів та Конференції Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій пройшла тематична сесія «Економічний розвиток світового українства:шляхи та інструменти.

Організатори заходу запропонували представникам молоді діаспори розглянути питання, які, зокрема, стосуються налагодження механізму залучення іноземних інвестицій в економіку України, а також передумови ведення прозорої підприємницької діяльності, передає прес-служба ОДА.

За словами представників СКУМОв Україні  на досить складну економічну та політичну ситуацію, яка зараз в державі,  саме іноземні капіталовкладення допоможуть їй  здійснити позитивні кроки  у налагоджені економічної динаміки.

На засідання був запрошений заступник міністра Міністерства доходів та зборів Михайло Ноняк, який, у свою чергу, повідомив, що складність функціонування економічної системи, передусім,  пов`язана із діяльністю представників попередньої влади, які, мовляв, дбали про власні інтереси, створюючи різноманітні тіньові схеми.

У рамках тематичної зустрічі представники української діаспори, які уже тривалий час ведуть бізнес на території України та працюють над залученням іноземних капіталовкладень у нашу державу, поділилися своїм баченням вирішенням даної проблематики. За їхніми міркуваннями, українська діаспора повинна стати своєрідним «містком» співпраці між нашою державою та світовим суспільством. На думку президента іспано-української палати Михайла Петруняка, спільні зусилля нашої держави разом зі світовим українством, є передумовою створення сильної економіки, яка, за його словами, не можлива без залучення іноземних інвестицій.

– Наша основна мета  напрацювання потужних економічних зв’язків, шляхом  заохочення іноземних капіталовкладень,  сказав Михайло Петруняк. – Потрібно створити європейську українську торгову палату, де можна об’єднати українських бізнесменів, які ведуть успішну підприємницьку діяльність у європейських державах, задля залучення своїх коштів в українську економіку, а також пошук іноземних партнерів для зрушень інвестиційної політики у нашій державі.
Схожі новини:

Крістіан МакФіламі з Флориди (США) 2.5 року відрощував волосся...
В Мережі набуває шаленої популярності відео із котом,...
Голова Держфіскальної служби Роман Насіров анонсував скорочення кількості...
Ініціатором створення крихітного зображення пташки на водостічній трубі...

Loading...
By Людмила Баран 28 Сер, 2014 09:42


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +