На Прикарпатті майже 7% населення не мають шкільної освіти

By Людмила Баран 5 Тра, 2015 20:13

На Прикарпатті майже 7% населення не мають шкільної освіти

Схожі публікації

Загрузка...

Згідно з результатами дослідження рівня освіти серед населення у віці понад 6 років,  в Івано-Франківській області 6,7% складає населення, що не має початкової загальної освіти та неписьменні. 

Про це  йдеться на діаграмі розподілу населення за рівнем освіти у віці від 6 років і старші по Україні та по Івано-Франківській області, повідомляє Управління економічного та інтеграційного розвитку міськвиконкому.

освіта

Аналіз багатьох світових рейтингів дозволив зробити такі висновки: за рівнем письменності дорослого населення Україна є однією з перших у світі.

За оцінками західних експертів, Україна має яскраво виражену конкурентну перевагу – високий рівень освіти, науки і загальної культури населення. У рейтингових порівняннях Світового економічного форуму українська освітянська система визнана кращою за німецьку, російську, польську, італійську, китайську та турецьку.

Результати оцінювання 144 країн за окремими складовими глобального індексу конкурентоспроможності у 2014 – 2015 рр. показали, що Україна посіла за рівнем вищої освіти та професійної підготовки 40, за технологічною готовністю – 85, за інноваціями – 81 місце. Загалом Україна покращила свої позиції на 8 пунктів та посіла 76 місце проти 84 у 2013 – 2014 рр.

У місті Івано-Франківську із загальної чисельності наявного населення 17,8% (44,5 тис.) складають студенти, які навчаються у вищих навчальних закладах міста І-ІV рівнів акредитації.

Так, в обласному центрі у 2014-2015 навчальному році діють 5 закладів І-ІІ рівнів акредитації, в яких навчається 3,5 тис. студентів, з них 1158 осіб навчається за кошти державного бюджету, 1654 осіб – за власні кошти, 703 осіб – за кошти місцевих бюджетів.

Серед окремих категорій студентів, які здобувають диплом бакалавра в цих закладах, 81 інвалід, 32 студенти віком до 18 років з числа дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, 21 студент з дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на повному державному утриманні (незалежно від віку).

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 




Схожі новини:

Дослідники, які працюють з космічною обсерваторією Solar and...
В Австралії орнітологи з Університету Квісленда з’ясували, чому...
Уночі проти 31 жовтня в небі над Східною...
В Ізраїлі археологи виявили на березі Тиверіадського озера,...

Loading...
By Людмила Баран 5 Тра, 2015 20:13


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +