На Прикарпатті легалізовано майже 500 найманих працівників

By Людмила Баран 24 Чер, 2015 08:50

Схожі публікації

Loading...

З початку року до оформлення трудових відносин належним чином залучили 459 громадян. А 119 фізичних осіб, які здійснювали підприємницьку діяльність без державної реєстрації, зареєструвались суб’єктами підприємницької діяльності.

Це сталося після того, як протягом січня-травня 2015 року податківці провели ряд контрольно-перевірочних заходів та зустрічей з платниками податків з питань дотримання фізичними особами та юридичними особами вимог законодавства при використанні у своїй діяльності праці найманих осіб, інформує прес-служба Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Внаслідок легалізації працівників до бюджету додатково надійшло 9,6 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та 24,1 тис.грн. єдиного соціального внеску.

Також, спільно з іншими контролюючими органами проведено перевірки 35 суб’єктів господарювання з питань виявлення фактів ухилень від оподаткування заробітної плати, видачі її за рахунок “тіньових” коштів (виплати заробітної плати у “конвертах”, ведення подвійної бухгалтерії, тощо).

Як результат, у 3 випадках встановлено факти виплати заробітної плати у вигляді надання додаткових благ, позик. В одному  випадку –  безпідставне надання податкової соціальної пільги. Ще в одному – неправомірне застосування розміру ставки податку. У 16 випадках – заробітну плату «замасковано» у вигляді виплати інших видів доходів без утримання та перерахування до бюджету податку з доходів фізичних осіб. У 9 випадках – встановлено утримання, але неперерахування сум податку з доходів фізичних осіб до бюджету.

Інформацію про результати проведених перевірок направлено до органів влади та прокуратури для відповідного реагування.

До бюджету додатково нараховано 3923,5 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб.

В управлінні доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС в Івано-Франківській області наголошують, що трудові відносини без оформлення легального трудового договору, незареєстрована зайнятість та приховування виплати заробітної плати без утримання податку на доходи фізичних осіб та відрахувань з неї є однією з актуальних проблем  сьогодення. Через бажання окремих підприємців зекономити на сплаті податків, працівники не лише позбавляються соціального захисту, але й втрачають роки трудового стажу, так необхідного для нарахування пенсій.
Схожі новини:

Уряд оприлюднив постанову «Про оптимізацію системи центральних органів...
Компанія Apple на своєму традиційному щорічному заході у...
Кабінет міністрів розробляє механізм монетизації невикористаних під час...
Головний редактор відомого видання WALL STREET JOURNAL Джерард Бейкер...

By Людмила Баран 24 Чер, 2015 08:50


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +