На Прикарпатті кожній церковній парафії пропонують взяти під опіку хоча б одну дитину-сироту

By Людмила Баран 6 Лис, 2015 19:05

На Прикарпатті кожній церковній парафії пропонують взяти під опіку хоча б одну дитину-сироту

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

На території Івано-Франківської Архієпархії діє проект “Одна парафія – одна дитина”. У його рамках кожній парафії пропонують  взяти відповідальність за хоча б одну дитину-сироту.

Перша презентація проекту відбулася 4 листопада на зборах священиків  у Перегінську з ініціативи Комісії у справах родини. Представляли його Марія Саквук та Олена Карачева,координаторки проекту зі Львова, та диякон Ярослав Ілюк – відповідальний за проект у Івано-Франківській Архиєпархії, повідомляє прес-служба відомства.

У рамках проекту парафіяльній громаді надасться детальна інформація щодо дитини – фото, історія її життя, особливості характеру та здоров’я, навички та здібності тощо. Можна обрати людину, яка виступатиме у ролі координатора щодо відносин із цією дитиною (розповсюдить інформаційні матеріали серед вірян, контролюватиме стан справ дитини тощо);

Оскільки кожний вірний в парафії володіє певними здібностями чи ресурсами, це дозволить надавати дитині необхідну допомогу (навчати роботі на комп’ютері, підвищувати рівень її освіти,
навчати ремеслам, надавати консультаційну та іншу професійну допомогу, брати дитину на певний час у свою сім’ю, гуляти та спілкуватись із нею тощо).

В УГКЦ зазначають, що  є певна кількість дітей-сиріт, які гостро потребують особливої та невідкладної допомоги: із 26000 дітей-сиріт, які можуть бути всиновлені, більше 20000 дітей (понад 77 %) – це діти віком від 10 до 18 років та діти з особливими потребами; близько 15000 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перебувають в інтернатах та в інших дитячих спецзакладах.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


Loading...
By Людмила Баран 6 Лис, 2015 19:05


Загрузка...

  1. ВАСИЛЬ Листопад 6, 20:16

    ЦЕ НАЙЦІКАВІША ТЕМА-КОТРУ НЕОБХІДНО БУЛО ДАВНО ПІДНІМАТИ,ЦЕ БУДЕ ПОКАЗНИК ДІЙСНО ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЛЮБОВІ ДО БЛИЖНЬОГО,одна парафія-одна дитина,НАЙАКТУАЛЬНІША ТЕМА ДНЯ,ТАК ЯК НА СЬОГОДНІ ОДНІ СЛОВА,А ЛЮБОВІ ДО БЛИЖНЬОГО ЗОВСІМ НЕ ВІДЧУТНО,ТОДІ ПИТАЄТЬСЯ:ЯК МОЖНА ЛЮБИТИ БОГА КОТРОГО НЕ БАЧИШ-КОЛИ ТИ БЛИЖНЬОГО НЕ ОБІГРІЄШ,НЕ ПОЛЮБИШ.ЗРОБІТЬ ТАК ЯК ЦЕ ЗРОБИЛИ ХРИСТИЯНИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ВІРИ,ВИХОВУЮТЬ ВЖЕ НЕ ПЕРШИЙ РІК ДЕСЯТКИ ДІТОЧОК,ВІД ДЕРЖАВИ НІЯКОЇ ДОПОМОГИ НЕ ОТРИМУЮТЬ.

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +