На Прикарпатті близько сотні дівчат та хлопців з різних куточків України вчилися бути рятувальниками (ФОТО)

By Борис Марія 15 Січ, 2016 09:13

На Прикарпатті близько сотні дівчат та хлопців з різних куточків України вчилися бути рятувальниками (ФОТО)

Схожі публікації

Loading...

В селі Буковець Верховинського району відбувся Всеукраїнський зимовий навчально-тренувальний збір юних рятувальників «Буковець-2016» Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки».

У Зборі взяли участь близько со­т­­ні юнаків та дівчат віком від 10 до 18 років та активісти Руху із Запорізької, Миколаївської, Рівненської, Тернопільської, Житомирської та Івано-Франківської областей. Вже традиційно навчально-тренувальний збір юних рятува­ль­ни­­ків розпочався урочистим від­к­ри­­­ттям 10 січня в одному із мальовничих сіл Верховинського району. Після відкриття професійні рятувальники провели показові виступи та майстер-класи для учасників Збору. Вже наступного дня, 11 січня,  рано-вранці юні рятувальники почали здійснювати сходження до заповідного урочища “Писаний Камінь”. Вони долали снігові замети, підіймаючись північним схилом, навчалися збирати сухий хмиз та розпалювати багаття, інформує У ДСНС України в Івано-Франківській області.

 Самі змагання з рятувального багатоборства «Пошуково-рятувальні роботи в зимовий період» включали в себе низку етапів, які вимагали  вправності і завзяття. Юні рятувальники демонстрували свої вміння у наведенні навісної переправи через річку, переправи на колоді, пошуку  в лавині двох потерпілих за допомогою  лавинного датчика, GPS орієнтування на місцевості, спуску по сніжно-трав’янистому схилі за допомогою  льодоруба, транспортуванні потерпілого за допомогою ак’ї.

У підсумку, загальнокомандне перше місце у старшій групі виборола команда  Тернопільської області,  друге –  Миколаївської області,  третє – команда Рівенської області.. У молодшій групі першою стала команда Миколаївської області,  другою – Запорізької,   третьою  – Тернопільської.  В особистих заліках переможцями стали члени  команди Івано-Франківської області.   Зимовий навчально–тре­ну­ва­­ль­ний збір «Буковець-2016» завер­ши­вся урочистим закриттям та нагородженням переможців, які от­ри­­­­мали дипломи, кубки, медалі та при­зи від Всеукраїнського грома­д­­сь­кого дитячого руху «Школа бе­з­пеки», дипломи   також отримали всі учасники збору.

 Крім навчально-тренувальних занять відбулися і різноманітні культурно-роз­ва­­жальні за­хо­ди. Юні рятувальники взяли участь у спортивних іграх, те­ма­­тичних конкурсах, зокрема у конкурсі на честь нового року «Рятувальники мають талант», відвідали  музей Гуцульщини та Івана Франка,   ознайомилися  з традиціями нашого краю.  За сло­­­­­­вами ді­тей та керівників команд, в них залиши­лися найкращі враження від органі­зації і про­ведення, передусім вони бу­ли вдячні ря­ту­вальникам Прика­р­паття, голо­ві ру­ху «Школа безпеки» Аллі Нег­рі­єнко, його волонтерам та ак­тивістам за змістовний ві­дпочинок, адже, як за­зна­ча­ють ді­ти, вони не ті­льки зус­т­ріли нових дру­зів, ве­се­­ло та кори­сно про­вели ка­нікули, а й збагатили свої знання з правил безпеки жи­ттє­ді­я­льності.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Кияни Назар і Наталія Бартосік створили сервіс «КіноМова»....
22-річна датська модель Жозефін Скрівер довгий час співпрацювала...
Голова партії Порошенка Юрій Луценко похвалився сином Олександром,...
Дружба між голландською вівчаркою та декоративним щуром дивує...

Loading...
By Борис Марія 15 Січ, 2016 09:13


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +