На прикарпатському ринку з’являться 12 видів нової продукції

By Турій Роман 1 Вер, 2015 13:03

На прикарпатському ринку з’являться 12 видів нової продукції

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

31 серпня відбулося засідання Обласної дегустаційної комісії, яка здійснює свою діяльність на базі ДП”Івано-Франківськстандартметрологія”.

Відповідно до ДСТУ 3946-2000 “Система розробляння і поставлення продукції на виробництво” та з метою підтримки товаровиробників області і захисту споживачів від недоброякісної та небезпечної харчової продукції при Івано-Франківській ОДА діє Дегустаційна комісія. До складу Обласної дегустаційної комісії входять представники Івано-Франківської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини, Головного управління Держсанепідслужби та Державної інспекції сільського господарства в Івано-Франківській області, департаменту економіки Івано-Франківської ОДА, провідні фахівці підприємств харчової промисловості області та ДП”Івано-Франківськстандартметрологія”.

Визначення якості продукції під час засідання Дегустаційної комісії проводиться на підставі органолептичної оцінки зразків та візуального огляду. Зокрема, експертами оцінюються такі показники як зовнішній вигляд, консистенція, смак і запах, колір. За результатами розгляду поданих матеріалів, проведених лабораторних досліджень і дегустації зразків комісія приймає рішення щодо рекомендації продукції до виробництва, або висуває виробнику зауваження щодо недоліків, які повинні бути обов’язково усунені.

Цього разу на розгляд експертів місцевим виробником був представлений асортимент олій харчових (з насіння рослин, кісточок ягід, з ядер горіхів та бобів ) та чаїв з рослинної сировини..

Під час оцінювання продукції особливу увагу дегустаційна комісія приділяла не тільки її органолептичним характеристикам, а й налагодженню виробниками ретельного вхідного контролю сировини, дотриманню всіх необхідних вимог до технології виробництва та умов зберігання готової продукції. Здійснення відповідних заходів за цими напрямками дасть можливість виробнику підтримувати належний рівень якості продукції.

За результатами проведених досліджень і випробувань Дегустаційною комісією рекомендовано до виробництва 12 видів нової продукції 2-х місцевих виробників. А загалом, з початку 2015 року, схвальні висновки на виробництво від Дегустаційної комісії отримали 79 видів харчової продукції.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


By Турій Роман 1 Вер, 2015 13:03


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +