На підприємствах Івано-Франківська зменшилися запаси палива

By Людмила Баран 17 Гру, 2014 11:44

На підприємствах Івано-Франківська зменшилися запаси палива

Схожі публікації

Загрузка...

Станом на 1 грудня зменшилися залишки майже усіх видів енергетичних матеріалів на місцевих підприємствах. Зокрема, вугілля стало у майже чотири рази менше, порівняно з таким же періодом минулого року. 

Головне управління статистики інформує, що  місцеві підприємствами протягом листопада 2014 року використали 14,4 млн.м3 природного газу, 2,5 тис.т дизельного палива, 299,1 т моторного бензину, 2,5 т мазутів топкових важких і 12,8 т кам’яного вугілля.

Порівняно з листопадом 2013 року зменшилося використання майже усіх видів енергетичних матеріалів. Зокрема, вугілля кам’яного – у 3,9 раза, мазутів топкових важких – майже на половину, газу природного – на 21% і бензину моторного – на 6,4%. Разом з тим споживання палива дизельного збільшилося у 2,2 раза.

Питома вага обласного центру у загальнообласних обсягах споживання палива дизельного становила 38,1%, бензину моторного – 27,7%, газу природного – 13,8%.

Станом на 1 грудня 2014 року у споживачів та постачальників міста залишки газу природного склали 9,8 тис.м3 газу, палива дизельного – 1,1 тис.т, бензину моторного – 109,9 т, вугілля кам’яного – 75 т, мазутів топкових важких – 2,2 т.

Порівняно до відповідної дати попереднього року зменшилися залишки майже усіх видів енергетичних матеріалів, зокрема, мазутів топкових важких – у 5,8 раза, бензину моторного – у 4,2 раза, вугілля кам’яного – у 3,7 раза, а палива дизельного і газу природного збільшилися на 15,9% і 2,1% відповідно.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Українка Анна Буччіареллі (Шинлова) створила новорічний дизайн для...
В тілі після смерті оживають кількасот генів, причому...
Виявляється, що коти відзначаються не тільки вмінням бешкетувати...
Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка прогнозує...

Loading...
By Людмила Баран 17 Гру, 2014 11:44


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +