На малому кубку Укрексімбанку зіграні чвертьфінальні матчі

23 Feb, 2015 17:07

Визначилися майже усі півфіналісти “головного” і “малого” трофеїв.

У суботу, 21 лютого, на Шкільному турнірі з футзалу відбувалися шалені вирішальні поєдинки. Шість команд зійшлися у чвертьфіналах Малого Кубку Укрексімбанку, і докладали максимум зусиль, щоб вибороти путівку до півфіналу. Також за четвірку найсильніших команд Кубку НФК “Ураган” боролися ЗШ №18 та ЗШЛ №23, що провели перенесений матч-відповідь. Тож було гаряче!

ЗШ №18 – ЗШЛ №23 – 8:1
Перший матч в рамках чвертьфіналу для цих команд був напрочуд напруженим, та й результат виявився закономірним – 3:3. Тож до матчу-відповіді команди, без сумніву, готувалися ще більш наполегливіше. Та попри всі сподівання, поєдинок виявився позбавленим інтриги – ЗШ №18 відразу взяла ініціативу у свої руки. Вочевидь в чинного чемпіона грандіозні плани і на четвертий сезон, тож з першої ж хвилини іменитий суперник розпочав пресинг не менш титулованого володаря Малого Кубку. Вихованці ЗШ №18 за 30 хвилин матчу встигли “наколотити” аж 8 голів, по хет-трику оформили Сергій Бельбас та Данило Зеленчук, дублем відзначився – Юрій Бельбас. А ЗШЛ №23 вдалося розмочити рахунок завдяки голу Антона Сови.

Українська гімназія №1 – ЗШ №12 – 2:1
Попри те, що команди боролися за “малий трофей” поєдинок був цікавим та експресивним. Відразу було помітно, що на спортивному майданчику два рівні суперники із неймовірною жагою до перемоги. Обидві школи ні на мить не уступали одне одному і змагалися на кожному клаптику поля. Правда, рахунок першими відкрили вихованці ЗШ №12 – відзначився Євген Ковальчук, проте до кінця першої дванадцятихвилинки, та й впродовж більшої частини другого тайму, ніхто не порушував мовчанку. Тільки на 19-ій хвилині на табло 1:1 – рахунок зрівняв Олег Хома, а на завершальних акордах протистояння Олег Андрійчук виборов для своєї Української гімназії №1 перемогу.

ЗШ №6 – ЗШ №21 – 0:4
Тільки-но вийшовши на спортивний майданчик ЗШ №21 задала грі швидкого темпу, і відразу кинулася до воріт суперника. Не дивно, що вже на перших хвилинах футзалісти “святкували” гол Петра Кривокульського. ЗШ №6 розпочала обережніше грати у захисті та навіть намагалася контратакувати. А до завершення першого тайму 21-а школа завдяки Юрію Островському збільшила свою перевагу ще на один м’яч, в другому таймі до товаришів приєднався Любомир Шеремета та Петро Кривокульський, який відначився дублем.

Школа-гімназія №3 – ЗШ №19 – 1:1 (пен. 2:3)
Обидва суперника не поспішали до воріт одне одного, і розігрували “круглого” в центрі майданчика. Та після кількох хвилини розвідки матч став динамічнішим та жвавішим. Команди почали створювати гольові моменти, втім на заваді стояв то вправний голкіпер, то неточний удар, то штанга воріт. Тож тільки на 5-ій хвилині вдалося відкрити рахунок – Владислав Равлюк відзначився у воротах ЗШ №19. Та 19-а школа вирішила не здавати позиції без бою, і в другому таймі зрівняла рахунок – відзначився Роман Стефурак. Та, на жаль, до завершення протистояння рівновагу не вдалося похитнути, тож долю півфіналіста вирішила серія пенальті – 2:3 на користь ЗШ №19.

Отож, суботній футзальний вікенд видався на славу! Нарешті визначився повний квартет півфіналістів Кубку НФК “Ураган”. До ЗШ №28, ЗШ №24, СШ №5 приєднався і чинний чемпіон ЗШ №18. Визначилися й півфіналісти Малого Кубку Укрексімбанку, ще на крок до 10 000 гривень наблизилися Українська гімназія №1, ЗШ №19 та ЗШ №21. А от Гімназії №2 та ЗШ №15 ще доведеться поборотися за місце в четвірці “малого трофею” наступного вікенду.