На Івано-Франківщині за підтримки ЄС будуть розвивати туризм

By Людмила Баран 5 Сер, 2014 16:19

Схожі публікації

Loading...

В обласному центрі 5 серпня відбулася конференція з представниками бізнесу й органів влади щодо розвитку туризму на Прикарпатті.

Розпочалася офіційна  реалізація проекту “Івано-Франківська область – край для туризму”, підтриманого Європейським союзом.

“Це один з перших  проектів, які впроваджуються обласною владою для того щоб протягом 30 місяців здійснити великий комплекс заходів і робіт – від правових до інфраструктурних елементів – які допоможуть розвивати туристичну галузь області”, – пояснила Наталія Гасюк, координатор проекту, директор департаменту  міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації.

За її словами, основні його акценти розділяються на п’ять напрямів. Перший – опитування підприємців  і дослідження туристичного бізнесу, що допоможе розвинути програму розвитку туризму.

Другий – створення обласної інституції, яка постійно займатиметься розвитком туризму.

До напрямків роботи включено  підвищення кваліфікації та  забезпечення юридичних консультацій працівників туристичної галузі.

У планах будівництво двох великих інфраструктурних центрів для прийому приїжджих туристів. Також –  забезпечення промоції області чеерез відеоматеріали, засоби масової інформації, залучення туристичних фірм

“Для того, аби туризм в області розвивався, його потрібно “підгодовувати” рекламно-інформаційною підтримкою, різними заходами, виставками. Це надзвичайно дорога річ. Беручи до уваги формування місцевих бюджетів і державного бюджету, туризм завжди фінансується завдяки залишковим коштам. Тому постало питання притягнути додатковий фінансовий ресурс. Створиться структура – обласний центр розвитку туризму, який буде забезпечувати розвиток туризму щодня”, – розповіла Наталія Гасюк.

Як вона повідомила, левова частка фінансування  цього проекту – від Європейського союзу, з яким вже підписані необхідні угоди про співпрацю.

 
Схожі новини:

З настанням високого туристичного сезону багато пам’яток Чехії...
Початок заїзду відзначили урочистим концертом зі співами, танцями...
На відпочинку співачка тішила чоловіка відвертими нарядами. Співачка Наталія Валевська...
Біля приміщення обласної державної адміністрації 10 липня  відбувся...

By Людмила Баран 5 Сер, 2014 16:19


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +