На Івано-Франківщині імпорт товарів переважає над експортом

By Турій Роман 18 Гру, 2014 09:46

Схожі публікації

Loading...

На Прикарпатті зовнішньоторговельний обіг товарів (імпорт-експорт) сумарно склав 972 мільйони доларів США, і при цьому, зовнішньоторговельне сальдо є від’ємним (імпорт переважає над експортом) та складає 5 мільйонів доларів США.  Про це під час прес – конференції для представників регіональних ЗМІ, на якій підбито підсумки роботи територіальних органів Державної фіскальної служби Прикарпаття, повідомив в.о. начальника Івано-Франківської митниці Василь Шайда.

«Однак, у загальному досягнуто хороших результатів та скорочено такий розрив на 106 мільйонів доларів США, – зазначив посадовець. – Це відбулось і за рахунок переорієнтації наших експортерів на європейський ринок, де продукція, що виготовляється у нашому краї є конкурентно спроможною та зняті митні бар’єри у відповідності до положень Асоціації з Європейським Союзом».

За його словами, основу товарної структури імпортних операцій склали цілі технологічні комплекси, машини, устаткування і транспорт, продукція хімічної промисловості, метали та папір і картон. За кордон, в основному, вивозили деревину та вироби з неї, електричні машини та устаткування, продовольчі товари та продукцію сільського господарства.

Крім того, різко змінилась структура імпорту. Якщо у 2013 році товари кінцевого споживання складали 49 %, а сировина 51 % у загальній структурі імпорту, то у 2014 році об’єм сировини, що ввозиться для підприємств краю зріс до 63 % у загальному імпорті.

На обліку в митниці перебуває 1 619 (в 2013 році – 1 250) суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, з яких експортно-імпортні здійснювали 968 (в 2013 – 940) підприємств. Крім того, у зоні діяльності митниці зовнішньоторговельні  операції здійснювали 142 (в 2013 – 135) суб’єкти господарювання з інших областей.
Схожі новини:

Відповідно до запропонованої податкової реформи, в Україні буде...
Верховна Рада має намір збільшити витрати на оплату...
Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв’язку...
Уряд вніс на розгляд Верховної Ради пакет змін...

By Турій Роман 18 Гру, 2014 09:46


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +