На генплані Микитинців збільшили території під житлову забудову

By Людмила Баран 20 Тра, 2015 17:43

На генплані Микитинців збільшили території під житлову забудову

Схожі публікації

Loading...

На містобудівній раді в Департаменті архітектури 20 травня розглянули зміни до проекту генерального плану села Микитинці.

Проект розробила івано-франківська філія «Діпроміста». Керівник групи проектувальників Ірина Стрипа розповіла, що перший генплан для Микитинців був створений 2007 року. Коригування робили 2011 року, коли відбулися змінювали межу села. Цього року сільська рада звернулася, до проектантів, щоб вони внесли деякі зміни.

Зокрема, на Північному Заході села зменшили санітарно-захисну зону від підприємства «Івано-Франківська експедиція з геофізичних досліджень свердловин» для того, щоб розширити територію для будівництва житла. На цій ділянці планує будуватися фірма «Траян». Санстанція дала дозвіл на це.

«Багатоквартирна житлова забудова зі сторони річки на Микитинці вже наступає», – зауважила Ірина Стрипа.

Також з цієї частини генплану вирішили перенести промисловий вузол на проектні території, залишивши тільки дрібне виробництва.

Члени містобудівної ради порадили у пояснювальній записці до генплану вказати, що для цієї території треба розробити детальний план. А також обов’язково розмістити на ній дитячий садочок або початкову школу-садочок. Крім того, прорахувати, наскільки збільшиться населення у разі появи нової житлової забудови.

Поблизу вулиці Юності вирішили зменшити незадіяні території промислових підприємств і розмістити там зону зелених насаджень санітарно-захисного призначення. Це дозволить також зменшити санітарну зону від промисловості і наблизити до її межі  житлову забудову.

На генплані також позначена нова кільцева дорога, яка має пройти з Івано-Франківськ через Угорники, Хриплин, та стати малою міською об’їзною дорогою. Вздовж цієї території запроектували зону для садибної житлової забудови.
Схожі новини:

Японська компанія Aijinomoto General Foods створила чудову анімацію...
Відбулася 88-а церемонія вручення премії “Оскар”. Перемогу в...
Перед українською владою стоїть завдання налагодити серійне виробництво...
Маркетингове агентство Kindai створило розширення Social Ads Vintage Edition...

Loading...
By Людмила Баран 20 Тра, 2015 17:43


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +