Три сервісні центри МВС створили на Прикарпатті

By Борис Марія 30 Бер, 2016 11:24

Три сервісні центри МВС створили на Прикарпатті

Схожі публікації

Загрузка...

Регіональний сервісний центр МВС на Івано-Франківщині створено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року №889 «Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг».

В.о директора Регіонального сервісного центру МВС Олександр Прасулов повідомив, що в структуру входять три територіальні сервісні центри, які  знаходяться за наступними адресами:
– територіальний сервісний центр 2641, Регіонального сервісного центру МВС у Івано-Франківській області , м. Івано-Франківськ, вул. Юності, 23, тел. 0342-78-73-69.

- територіальний сервісний центр 2642, Регіонального сервісного центру МВС у Івано-Франківській області , м. Калуш, вул. Грушевського, 104, тел. 03472-6-07-06.

- територіальний сервісний центр 2643, Регіонального сервісного центру МВС у Івано-Франківській області , м. Коломия, вул. Шевченка, 11-а, тел. 03433-2-76-14.

Сервісні центри надають послуги, пов’язані з оформленням документів, що стосуються транспортних засобів та видачі, обміну посвідчень водія. Зокрема, це реєстрація (перереєстрація), облік транспортних засобів підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та фізичних осіб – власників транспортних засобів з видачею свідоцтв про реєстрацію, тимчасових реєстраційних талонів та номерних знаків на транспортні засоби, здійснення обміну реєстраційних документів та номерних знаків на транспортні засоби. Окрім того, центри проводять видачу та обмін посвідчень водія на право керування транспортними засобами відповідної до категорії. Серед функцій сервісних  центрів – приймання іспитів на право керування транспортними засобами всіх категорій, прийом іспитів, видача (обмін) свідоцтв дорожнього перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ-свідоцтва) у водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, уповноважених з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів, проводять видачу свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів.

Як зазначив в.о директора Олександр Прасулов у сервісних центрах МВС для ефективнішого обслуговування громадян планується запровадити електронний формат надання послуг, тобто прийшовши до центру, громадянин записується  в електронну чергу, отримує талончик і очікує свого часу отримання документів. В подальшому планується можливість замовити послуги через Інтернет – подавши заявку на сайті реєстраційного центру. Про час прибуття до центру громадянина буде повідомлено за допомогою СМС.

В територіальних сервісних центрах відкриті вікна для пільгових категорій населення, а саме учасники АТО, учасники бойових дій, особи з особливими заслугами перед Батьківщиною, особи які постраждали внаслідок ЧАЕС, інваліди I та II груп та діти-інваліди віком до 18 років, відповідно до Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні. Територіальні сервісні центри працюють за принципом “єдиного вікна” – людина незалежно від місця реєстрації може звернутися в будь-який територіальний сервісний центр і отримати ту чи іншу послугу. В перспективі планується створення мобільних сервісних центрів, які будуть надавати послуги у найвіддаленіших районах області.

Серед першочергових завдань керівник Регіонального сервісного центру назвав організацію належного сервісу для громадян. Вже працює сторінка в соціальній мережі Facebook на якій щоденно можна отримати інформацію щодо кількості бланкової продукції. Запрацювала телефонна “гаряча” лінія на яку громадяни можуть повідомити про факти зловживання чи порушення за номер (0342) 55-24-21. Як в Регіональному сервісному центрі так і в територіальних сервісних центрах проводиться прийом громадян керівниками підрозділів. Окрім того керівництвом Регіонального сервісного центру МВС в області проводиться виїзний прийом громадян перша та третя середа місяця в Івано-Франківську, друга п’ятниця місяця в Калуші, четверта п’ятниця місяця в Коломиї.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


Loading...
By Борис Марія 30 Бер, 2016 11:24


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +