На ДТЕК Бурштинській ТЕС ремонтують черговий енергоблок

By Турій Роман 13 Лют, 2015 12:47

На ДТЕК Бурштинській ТЕС ремонтують черговий енергоблок

Схожі публікації

Loading...

На ДТЕК Бурштинській ТЕС розпочалися ремонтні роботи на енергоблоці №10.

Плановий поточний ремонт зумовлений підвищеним навантаженням на обладнання  енергоблоків ТЕС, які працюють на газових марках вугілля, та необхідністю зниження їх аварійності. Завдяки вчасному ремонту енергетики очікують продовжити термін служби устаткування енергоблоку, підвищити техніко-економічні показники роботи блоку та знизити викиди твердих речовин в атмосферу. На ремонт енергоблоку №10 Бурштинської ТЕС ДТЕК спрямував 2,5 млн гривень.

Енергоблок №10 ДТЕК Бурштинської ТЕС був введений в експлуатацію в серпні 1969 р. Окремі елементи обладнання відпрацювали свій ресурс і потребують заміни. Останні місяці енергоблоки, що спалюють газові марки вугілля, працюють з максимально високим рівнем завантаження, тому потребують ретельних  відновлювальних робіт.

Під час ремонту передбачено виконання великого комплексу робіт по оновленню котлоагрегату та турбіни. З метою охорони атмосферного повітря на енергоблоці №10  ремонтують електрофільтр.

«ДТЕК  багато інвестує у розвиток Бурштинської ТЕС, а особливо в екологічні проекти. Після встановлення нових електрофільтрів на блоці №7 фірми Alstom (Франція) – викиди твердих частинок в атмосферне повітря зменшились до 43-46 мг/м3, що навіть менше сучасних європейських стандартів. Завдяки реконструкції енергоблоку №5, яка закінчилася на початку 2014 року та встановленню нових електрофільтрів фірми «RAFAKO-SA» (Польща) викиди на даному енергоблоці зменшилися в 29 разів теж до європейських вимог», – зазначив директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар. – ДТЕК поступово оновлює енергетичне обладнання Бурштинської ТЕС. І екологічні показники є одними з найвагоміших».

Зауважимо, що усього, з 2012 року після приватизації Бурштинської ТЕС і до кінця 2014 року, ДТЕК інвестував в екологічні проекти на станції більше 120 млн грн.
Схожі новини:

Україна в січні-серпні поточного року скоротила споживання газу...
Бійці, які беруть участь в АТО, отримають удвічі...
Прилад для відеодіагностики трубопроводів придбало підприємство “Єдиний розрахунковий...
Матеріальне забезпечення українських судів вкрай незадовільне. Про це...

By Турій Роман 13 Лют, 2015 12:47


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +