На Бурштинській ТЕС встановили новий електрофільтр

By Людмила Баран 5 Гру, 2017 17:13

На Бурштинській ТЕС встановили новий електрофільтр

Схожі публікації

Loading...

На ДТЕК Бурштинській ТЕС завершується реконструкція енергоблоку №10 в рамках котрої замінено електрофільтр вартістю більше 85 мільйонів гривень.

Встановлення оновленого електрофільтру дозволить зменшити викиди твердих речовин в атмосферу до 50 мг/м³, що буде відповідати європейським та українським стандартам. Це вже третій енергоблок Бурштинської ТЕС, який проходить реконструкцію з заміною електрофільтрів, повідомляють у прес-службі ДТЕК Західенерго.

Починаючи з 2012 року, вже два блоки пройшли реконструкцію, де також було замінено електрофільтри і викиди твердих частинок в атмосферне повітря зменшились у 29 разів безпосередньо на кожному з двох оновлених енергоблоків.

«ДТЕК багато інвестує у екологічні покращення та розвиток Бурштинської ТЕС. Окрім заміни електрофільтра в рамках реконструкції, під час капітальних ремонтів на енергоблоках також покращуємо роботу електрофільтрів. В цьому році, після капітального ремонту на енергоблоці №1 де ми замінили 1000 елементів осаджувальних електродів, ми значно підвищили ступінь очистки димових газів, в результаті чого зменшили викиди золи в атмосферу на цьому енергоблоці. У наступному році ми плануємо капітальні ремонти енергоблоків і також будемо покращувати роботу електрофільтрів. З 2012 року ДТЕК скерував 292 млн грн в проекти, які спрямовані на поліпшення екологічної ситуації на Івано-Франківщині. Зокрема це стосується охорони атмосферного повітря, захисту водних та земельних ресурсів, питання поводження з відходами виробництва», – говорить Денис Шмигаль, в.о. директора ДТЕК Бурштинської ТЕС.

Окрім інвестицій в обладнання, ДТЕК Бурштинська ТЕС виконує свої зобов’язання – за три квартали цього року сплатила екологічний податок та перерахувала в бюджети різного рівня 228 млн грн.
Схожі новини:

У неділю ввечері на сторінках деяких користувачів зникли...
Залізниця України відновила перевезення вугілля на Донбасі. Подальші...
Компанія Apple на своєму традиційному щорічному заході у...
Цього року провідний туристичний веб-сайт HolidayCheck, відзначив найвищою...

Loading...
By Людмила Баран 5 Гру, 2017 17:13


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +