На Бурштинській ТЕС виник конфлікт

By Людмила Баран 7 Лип, 2014 15:48

Схожі публікації

Загрузка...

Працівники та голова профкому підприємства розпочали протистояння через нову систему оцінювання оплати праці та урізання низки пільг, надбавок, соціальних виплат.

Сьогодні, 7 липня, близько 9.00 біля кабінету голови профкому Бурштинської ТЕС ПАТ “ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО” Столяра І.В. зібралась значна кількість працівників. Вони прийшли, щоб висловити свою незгоду із підписаними змінами та доповненнями до Колективного договору Товариства. Про це Ліхтарям повідомив депутат Галицької районної ради, провідний інженер станції Олег Кобель.

“Всупереч волі працівників Бурштинської ТЕС заступником голови Ради голів профкомів відокремлених підрозділів ПАТ “ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО”, головою профкому ДТЕК Бурштинської ТЕС Ігорем Столяром було підписано протокол засідання робочої групи з розробки доповнень, що вносяться до Колективного договору ПАТ “ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО”, – інформував Олег Кобель.

За його словами, підписаний головою профкому протокол передбачає перехід з 1 липня 2014р. на прогресивну систему оцінювання оплати праці та урізання низки пільг, надбавок, соціальних виплат, та положень, що погіршує становище працівників.

Незгідні з такою ситуацією працівники станції вимагають від голови профкому негайного відкликання свого підпису під згаданим протоколом сьогодні до 16.00 год. та термінового скликання профспілкової конференції для розгляду вищезгаданих змін.

Також, у зв’язку з цим  заплановано зустріч керівництва станції, просфспілкового активу та представників ініціативної групи з метою розгляду даного питання.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Засинати буває вкрай важко, особливо, коли душа просить...
У рамках святкування 25-річчя виходу УГКЦ з підпілля...
У галереї “Бастіон” 11 липня відкрилася виставка портретів...
У грудні в шведському місті Юккас’ярві (Jukkasjärvi), яке...

By Людмила Баран 7 Лип, 2014 15:48


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +