МОН проведе моніторинг якості шкільних підручників

By Людмила Баран 24 Жов, 2014 12:43

МОН проведе моніторинг якості шкільних підручників

Схожі публікації

Loading...

У Міністерстві освіти підписано наказ про проведення апробації та моніторингових досліджень якості навчальної літератури для загальноосвітніх навчальних закладів.

Метою апробації шкільних підручників є створення умов для оновлення змісту освіти та забезпечення українських шкіл якісними вітчизняними підручниками.

Апробації, переважно, підлягатимуть підручники для учнів 3-х та 6-х класів, що видані за державним замовленням у 2013 та 2014 роках.

Проведення апробації покладене на інститути післядипломної педагогічної освіти, яким доручено визначити у кожній області не менше 5 загальноосвітніх шкіл з паралельними класами для проведення апробації підручників різних авторів на одній паралелі.

Також інститути післядипломної освіти мають здійснювати постійний контроль за організацією і проведенням апробації навчальної літератури та систематично обговорювати її результати на засіданнях вчених та методичних рад інститутів післядипломної педагогічної освіти, педагогічних рад навчальних закладів.

Узагальнені результати апробації підручників для загальноосвітніх навчальних закладів мають бути надані інститутами до 01 червня 2016 року.

Методичну допомогу вчителям, які здійснюватимуть апробацію навчальної літератури, надаватимуть Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, а також департамент загальної середньої та дошкільної освіти МОН.

Також Інститут інноваційних технологій і змісту освіти разом з міністерським департаментом загальної середньої освіти має провести моніторингові дослідження якості зазначених підручників та поінформувати видавництва щодо узагальнених висновків апробації та досліджень якості навчальної літератури для її доопрацювання.

Передбачається, що результати апробації та моніторингових досліджень якості підручників мають бути подані на розгляд колегії Міністерства освіти і науки у І кварталі 2017 року.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Виплати розділять на академічні та соціальні.
Степан Процюк має намір написати книжку, в якій...
Співробітники поліції і підрозділу спеціального призначення Албанії впевнені,...
Стенфордський університет оголосив про спеціальну програму для українців...

By Людмила Баран 24 Жов, 2014 12:43


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +