Мобілізовані підприємці не платитимуть податків

By Людмила Баран 20 Чер, 2014 17:15

Схожі публікації

Loading...

Тимчасово мобілізовані підприємці звільняються від сплати податків за весь період мобілізації.

8 червня 2014 року набрав чинності ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації».

Він предбачає, що тимчасово мобілізовані на військову службу підприємці і самозайняті особи звільняються від нарахування, сплати та подання податкової звітності з ПДФО або єдиного податку, а також ЄСВ за себе на весь період такої служби.

Для отримання зазначених пільг підприємець зобов’язаний протягом 10 днів після демобілізації надати органу Міндоходів за місцем податкової реєстрації заяву про надання пільги в довільній формі і копію військового квитка або копію іншого документа, виданого відповідним державним органом, із зазначенням даних про призов такої особи на військову службу під час мобілізації.

Якщо ж мобілізований підприємець чи самозайнята особа має найманих працівників, які продовжують працювати по найму під час мобілізації такого підприємця, то останній зобов’язаний уповноважити іншу особу на виплату заробітної плати або інших доходів найманим працівникам. У такому випадку обов’язок з нарахування та утримання ПДФО і ЄСВ з таких виплат на термін військової служби підприємця несе уповноважена особа.

А обов’язок зі сплати ПДФО та ЄСВ за найманих працівників повинен здійснити демобілізований підприємець чи самозайнята особа протягом 180 календарних днів з першого дня його демобілізації без нарахування штрафних та фінансових санкцій.

Зазначена норма Закону застосовується з першого дня мобілізації і протягом всього періоду мобілізації відповідно до Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» від 17 березня 2014 №303.
Схожі новини:

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман обіцяє мінімальну заробітну плату в...
Українські банки у січні-жовтні поточного року зазнали збитків...
Компанія оприлюднила звітність за цей період і в...

By Людмила Баран 20 Чер, 2014 17:15


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +