Митці із Прикарпаття та Донеччини на спільній виставці представлять патріотичні роботи

By Борис Марія 29 Бер, 2016 21:16

Митці із Прикарпаття та Донеччини на спільній виставці представлять патріотичні роботи

Схожі публікації

Загрузка...

5 квітня (вівторок) 2016 р. о 15.00 годині у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться відкриття виставки художніх творів митців Прикарпаття та Донеччини в рамках всеукраїнського мистецько-патріотичного проекту «У нас єдина доля – ім’я їй Україна».

Запрошують художників та митців Долинщини, вчителів образотворчого мистецтва та творчу молодь, долинян та гостей міста!

В рамках всеукраїнського мистецько-патріотичного проекту, одноіменна виставка побувала в багатьох містах України і Прикарпаття. ЇЇ автор – митець Петро Грицюк. З персональною виставкою художника долиняни ознайомилися у музеї «Бойківщина» ще на початку 2016 р.

Мета спільного проекту прикарпатських та донецьких художників – представити єдність митців у прагненні працювати, жити та творити на своїй рідній землі, показати силу художнього впливу на національний патріотизм українців, підтримати художників зі сходу України, які в силу теперішніх подій, перебуваючи далеко від свого дому, не схиливши своїх голів перед труднощами і агресором, – продовжують творити, інформують на сайті Долинської міськради.

Учасники мистецько-патріотичного проекту:

Арсенич Володимир (1963 р.н.) народився і працює в м. Івано-Франківську. Навчався у Львівському училищі прикладного мистецтва та Українському поліграфічному інституті. Учасник міжнародних і регіональних пленерів, виставок. Персональні виставки проводились як в межах України, так і в Західній Європі, Америці, та КНР. В доробку автора твори сакрального мистецтва, портрети, пейзажі, натюрморти, оформлення і макетування книг. Техніка виконання – олія, акварель, графіка.

Грицюк Петро (1979 р.н.) народився на Яремчанщині Івано-Франківської області. В дитячі роки навчався в школі мистецтв. За фахом юрист. Працює суддею Івано-Франківського окружного адміністративного суду. У вільний час займається творчістю в жанрі сюжетної композиції. Провів ряд персональних виставок, учасник всеукраїнських і регіональних виставок. Учасник та партнер “Порталу незалежних художників”. Автор і організатор творчих заходів проекту “У нас єдина доля – ім’я їй Україна”.

Грушко Ольга (1957 р.н.) народилась в м. Торез Донецької області. Закінчила заочний народний університет мистецтв. Член спілки художників Донеччини «Натхнення». Приймала участь в регіональних виставках. В 2012 році провела серію персональних виставок під назвою «Моя Вкраїна». Творить в жанрі пейзаж, натюрморт. В зв’язку з військовими діями переїхала на Івано-Франківщину, де зараз живе і працює.

Мельниченко Анатолій (1962 р.н.) народився в м. Горлівка Донецької області. Член Національної спілки художників України, з квітня 2014 року секретар правління Донецької обласної організації. Учасник багатьох всеукраїнських і міжнародних виставок. Дипломант міжнародного конкурсу в Туреччині (1997 рік). У зв’язку з подіями на Донбасі переїхав до м. Києва. Працює в різних жанрах та стилях, зокрема: портрет, пейзаж, натюрморт, сюрреалізм.

Твердохліб Валерій (1973 р.н.) народився в м. Івано-Франківську. Закінчив художній факультет Прикарпатського університету. Завідувач відділу реставрації Івано-Франківського краєзнавчого музею. Художник реставратор 1 категорії. Учасник багатьох пленерів та виставок. Автор проекту «Врятуймо скарби разом!». Займається дослідницькою та науковою роботами в галузі реставрації. Також творить в жанрі пейзаж, натюрморт.

Шиян Володимир (1958 р.н.) уродженець Луганської області. До теперішніх подій проживав в Криму та м. Торез Донецької області. За час творчої діяльності провів ряд персональних виставок та брав участь у багатьох пленерах та регіональних виставках. Міністерством культури України в 2011 році присвоєно звання майстер образотворчих мистецтв. Член спілки художників Донеччини «Натхнення». Займається живописом (пейзаж, натюрморт).

До проекту також долучиться група долинських художників із своїми художніми творами.

Виставка «У нас єдина доля – ім’я їй Україна» триватиме до 27 квітня 2016 р.

Адміністрація музею «Бойківщина»

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

У добірці можна побачити найбожевільніші ідеї для дитячих...
Секретар Київської міської ради Володимир Прокопів сказав, що...
Російський музикант, співак і гітарист рок-групи “Акваріум” Борис...
Наглість друге щастя. Лемур це зрозумів і показує...

By Борис Марія 29 Бер, 2016 21:16


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +