Місцеві виші готують угоду з угорським університетом про обмін студентами

By Людмила Баран 25 Лют, 2015 17:19

Місцеві виші готують угоду з угорським університетом про обмін студентами

Схожі публікації

Loading...

Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника та Івано-Франківський національний медичний університет здійснюють підготовчі заходи для підписання відповідного договору про співпрацю з університетом Дебрецена, а також щодо обміну студентами та реалізації спільних наукових проектів.

Університет Дебрецена є одним з найбільших вищих навчальних закладів Угорщини. Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб звернувся до керівництва Дебреценського університету з пропозицією налагодити співпрацю між їхнім та нашими вищими навчальними закладами, передає прес-служба ОДА.

«Нашим студентам потрібно мати більше інформації про навчання за кордоном, серед інших, і стосовно вашого закладу. Нас цікавить визнання та підтвердження українських дипломів тут у вас. Ми прагнемо здобувати освіту європейського рівня і просимо у цьому вашої допомоги», – зазначив Сергій Басараб.

За словами проректорів університету Дебрецена, на даний час заклад уже співпрацює зі своїми колегами з Ужгорода, Берегово та Львова, і готовий розширювати коло партнерів. Університет є учасником програми «Еразмус плюс», яка передбачає стратегічне партнерство з навчальними закладами як країн Європейського Союзу, так і поза межами євроспільноти. Завдяки цій програмі українські студенти уже зараз мають можливість приїхати на навчання до Дерецена.
Схожі новини:

Шкільні автобуси, які возили прикарпатських дітей, відправили в...
Верховна Рада 29 грудня ухвалила Закон “Про внесення...
25 листопада 2014 року рішенням Акредитаційної комісії Міністерства...
Міністерство освіти і науки має намір до травня...

Loading...
By Людмила Баран 25 Лют, 2015 17:19


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +