Місцеві дзюдоїстки привезли медалі з Чемпіонату України

By Турій Роман 25 Лис, 2014 23:10

Схожі публікації

Loading...

У Луцьку завершився чемпіонат України 2014 року з дзюдо. Тут змагалися спортсмени з 23 регіонів країни. Загальна кількість учасників склала 273 особи.

У перші два дні визначилися чемпіони та призери в індивідуальному турнірі. На п’єдестал пошани піднімалися й представники Івано-Франківської області, інформує sport.if.ua.

Звання найсильнішої дзюдоїстки України здобула Наталя Ільків. Лідер не тільки збірної регіону, але й національної команди у вазі 63 кг без шансів для суперниці з Донеччини провела “золотий” матч (10:0). У цій категорії змагалися 17 учасниць.

Ще одна надвірнянська дзюдоїстка повертається додому з бронзою ЧУ. Надія Кретова виступала в 48 кг, де в двобої за третю сходинку була сильнішою за місцеву атлетку (10:0). Нагороди в цій вазі розігрувалися серед 15 учасниць.

На жаль, сильна половина прикарпатського дзюдо залишилася без відзнак. Найближчим до медалей був Василь Онуфрак, котрий в “бронзовому” поєдинку поступився представнику Запорізької області (0:5).

У загальнокомандному заліку Івано-Франківська область посіла шосту позицію. Перемогли представники Києва. Харківщина й Донеччина склали їм компанію в призовій трійці.