Міськрада нагадала Яценюку та Порошенку за втрачені для бюджету гроші

By Турій Роман 28 Січ, 2016 10:58

Міськрада нагадала Яценюку та Порошенку за втрачені для бюджету гроші

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

Депутати міської ради вимагають від керівництва держави повернути кошти індексації за оренду комунального майна.

Відповідне звернення депутати  Івано-Фракнівської міської ради прийняли сьогодні, 28 січня, під час третього пленарного засідання. Його текст виголосив мер Руслан Марцінків.

Як зазначено у зверненні, у новій редакції ЗУ “Про Державний бюджет України на 2016 рік” вилучено норму про обов’язковість індексації розміру плати за оренду комунального майна. Відтак, місцевий бюджет недоотримає кошти з бюджету.

“Так, для прикладу, протягом 2015 року до міського бюджету м. Івано- Франківська було перераховано надходжень від оренди комунального майна в сумі 12 450 тис. грн., з них 3 761,93 тис. грн. – це сума індексації орендної плати, яка в 2015 році складала 43,3 % перерахованих до бюджету коштів від оренди комунального майна”, – зазначено в документі.

“Регламентоване законодавством право територіальної громади на фінансово-економічну самостійність неможливо реалізувати без наявності та використання інструментів ефективного управління власним майновим комплексом. Одним з таких інструментів є передача в оренду об’єктів комунальної власності та отримання орендної плати з урахуванням її індексації, які є істотною умовою договорів оренди комунального майна відповідно до ст. 10 Закону України «Про оренду державного і комунального майна». По суті, на весь 2016 рік врахування індексу інфляції при розрахунку орендної плати перестає бути істотною умовою договорів оренди державного та комунального майна”, – йдеться у зверненні.

Тому депутати вимагають від Президента, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України внести зміни до ЗУ “Про Державний бюджет України на 2016 рік” та повернути обов’язковість індексації розміру плати за оренду комунального майна.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

«Патріотизм – це коли на крик: наших б’ють,...
Міжнародні авіалінії України з 1 червня запустили новий...
Низка лауреатів Нобелівської премії миру закликали Росію, Україну,...
Цього року провідний туристичний веб-сайт HolidayCheck, відзначив найвищою...

Loading...
By Турій Роман 28 Січ, 2016 10:58


Загрузка...

  1. Вася Січень 28, 11:09

    Зміни до законодавства вносять (голосують за них) депутати ВР а не Порошенко та Яценюк. Індексація вартості оренди будь-якого майна, в тому числі і комунального є істотною умовою угоди про оренду згідно Цивільного Кодексу…. Ну а ви клоуни..

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +