Міський голова у Польщі вчиться будувати інтелігентне місто

By Людмила Баран 26 Чер, 2015 19:06

Міський голова у Польщі вчиться будувати інтелігентне місто

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

Делегація з міста Івано-Франківська на чолі з міським головою Віктором Анушкевичусом приймає участь у конференції «Співпраця партнерських міст з метою побудови інтелігентних міст майбутнього», яка проходить у м.Жешув (Республіка Польща).

Метою конференції є обмін досвідом щодо функціонування сучасного міста та презентація інноваційних рішень в напрямку стимулювання економічного-культурного розвитку і можливості залучення мешканців до заходів міста в різних сферах життя. Про це пише прес-служба міськвиконкому.

Міський голова Віктор Анушкевичус презентував учасникам конференції мобільний додаток «Івано-Франківськ туристичний», як приклад електронного врядування.

Як зауважують у прес-службі, міський голова виступив із презентацією на польській мові.

Головним пунктом конференції є дебати очільників партнерських міст Жешува на тему «Інтелігентне управління містом і створення заангажованого громадянського суспільства».

Дискусія на тему реалізованих та запланованих до реалізації в містах-партнерах рішень в галузі «smart cities», місто-комфортне і добре організовано, яке характеризується високою якістю життя без недоліків великих агломерацій, з відносно низькою вартістю проживання, з широким і стабільним ринком праці, просторовим та міським управлінням, високим рівнем безпеки, хорошими показниками стану довкілля.

Впродовж трьох днів Конференції заплановані також дві панельні зустрічі під назвами «Міста майбутнього» та «Місто свідомих громадян».

Основними тезами конференції є: адаптація міського простору і послуг до трендів змін в демографічній структурі європейських міст ( старіюче суспільство та еміграція молоді); побудова міст сприятливих для життя, згідно з ідеєю «зеленого міста»: більш зелених, менш забруднених; міська зона вільного доступу до Інтернету; участь громадян у будівництві інтелектуального міста; молодь у розвитку міста; політика старшого покоління.

Під час панельних дискусій, начальник відділу промоції міста, залучення інвестицій та міжнародної технічної допомоги Ірина Рабарська, презентувала роботу Івано-Франківського молодіжного міськвиконкому, як приклад залучення молоді до розвитку міста.

Важливим пунктом програми буде навчальний візит, під час якого учасники конференції зможуть познайомитись з туристичними принадами і реалізованими в місті інвестиціями. Конференція «Співпраця партнерських міст з метою побудови інтелігентних міст майбутнього» стала хорошою нагодою для плідної зустрічі міських голів з партнерських міст Жешува, зокрема з Румунії, Німеччини та України.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


Loading...
By Людмила Баран 26 Чер, 2015 19:06


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +