Міська рада звільнила від податку на нерухоме майно ветеранів УПА та навчальні заклади

By Турій Роман 13 Лип, 2015 11:54

Міська рада звільнила від податку на нерухоме майно ветеранів УПА та навчальні заклади

Схожі публікації

Загрузка...

Депутати міської ради проголосували за звільнення від податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки ветеранів ОУН-УПА, дошкільні  і загальноосвітні заклади та ВНЗ приватної форми власності.

Про це йдеться у проекті рішення “Про надання пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території м.Івано-Франківська”.

“Осіб, які належать до учасників бойових дій згідно із Законом України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”; ветеранів ОУН-УПА, у власності яких перебувають обʼєкти житлової та/або нежитлової нерухомості. Така пільга застосовується лише для одного об’єкта житлової та/або нежитлової нерухомості на одну особу вказаних категорій. Приватні дошкільні та приватні загальноосвітні навчальні заклади, у власності яких перебувають об’єкти нежитлової нерухомості. Вищі навчальні заклади приватної форми власності І-ІV рівня акредитації, у власності яких перебувають об’єкти нежитлової нерухомості, крім обʼєктів нерухомості (їх часток), які здаються в оренду, лізинг, позичку та використовуються у підприємницькій діяльності”, – йдеться у проекті.

Окрім того пільги надали ряду платників податків:

“База оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку, зменшується: Для квартири/квартир незалежно від їх кількості – на 120 кв. метрів. Для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – на 240 кв. метрів. Для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), – на 280 кв. метрів”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Сьогодні весь світ зрозумів, що йде відкрита війна...
Заступника одеського губернатора Сашу Боровика, який в середу...
Молитися за постраждалих на сході України обіцяє Папа...
Для оформлення субсидій громадянам не потрібно декларувати розміри...

Loading...
By Турій Роман 13 Лип, 2015 11:54


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +