Мінюст “дає задню” щодо обов’язків підприємців подавати безглузду форму звіту?

By Вадим Войтик 21 Тра, 2015 16:33

Мінюст “дає задню” щодо обов’язків підприємців подавати безглузду форму звіту?

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

Міністерство юстиції України оприлюднило лист, за яким нібито не заперечує щодо неподання “форми 4″ для підприємств, у яких не сталося жодних змін у складі засновників-фізичних осіб. Принаймні такий висновок можна зробити при ознайомленні з текстом роз’яснення, яке є в розпорядження “Галки”. 

“Для внесення до Єдиного державного реєстру відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) її засновника, якщо засновник – юридична особа, та про власника істотної участі засновника юридичної особи, якщо засновник – юридична особа, представник юридичної особи має подати державному реєстратору реєстраційну картку “Форма 4″, – йдеться у листі Мінюсту.

Слід зазначити, що положеннями Закону про реєстрацію не встановлено вимоги щодо подання державному реєстратору будь-яких підтверджуючих документів.

При поданні реєстраційної картки “Форма 4″ заповнюються лише ті поля, які стосуються зміни відомостей про юридичну особу, що вносяться до Єдиного державного реєстру.

Звертаємо увагу, що затверджена форма реєстраційної картки (Форма 4) передбачає внесення даних про фізичну особу у розділ про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів 1).

Положеннями Закону про реєстрацію та формою реєстраційної картки не передбачено внесення у відповідне поле інформації “відомості відсутні” чи “відсутні” тощо.

У разі відсутності відповідних змін (необхідної інформації) юридичною особою така реєстраційна картка не подається.”

Крім того, за інформацією контакт-центру Державної реєстраційної служби України подати такі відомості можна до 25 травня 2015 року (включно).

“Але оскільки адмінштраф передбачено за ненадання відомостей, що не стосується несвоєчасного подання, то виходить, що санкція не може бути застосована у випадку, якщо підприємство надасть відомості держреєстратору навіть після зазначеної дати. Однак офіційні роз’яснення з цього приводу на сьогодні відсутні”, – припускає видання «БУХГАЛТЕР&ЗАКОН».
На сайті Верховної Ради України зареєстровані законопроекти щодо перенесення строку подання відомостей про кінцевого вигодоодержувача.

 

Як неодноразово повідомляла “Галка”, держава обіцяє карати штрафом від 5100 до 8500 гривень усіх, хто не подасть цю довідку до 25 травня, через що в центрі Івано-Франківська щодня утворюються величезні черги до Центру надання адмінпослуг.

screenshot-www.visnuk.com.ua 2015-05-21 16-26-41

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Президентом України як невідкладний внесено до Верховної Ради...
На час проведення АТО благодійні пожертви для військових...
Фільм Ахтема Сеітаблаєва “Кіборги” став абсолютним українським рекордсменом ...
В Україні число зареєстрованих безробітніх з початку року...

Loading...
By Вадим Войтик 21 Тра, 2015 16:33


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +