МФК “Прикарпаття” в напруженій боротьбі не зумів переграти “Суми” (ВІДЕО)

07 Жов, 2018 19:51

У неділю, 7 жовтня, в рамках 12 туру Першої ліги франківське “Прикарпаття” зіграло на своєму полі проти ПФК “Суми”.

Обидві команди жваво розпочали гру: і франківці, і гості намагалися заволодіти м’ячем і часто вибігали в контратаки. Гра на зустрічних курсах тривала до 15 хвилини, і майже одразу після цього “Суми” зуміли відкрити рахунок, інформує “Галка”.

На 17-ій хвилині матчу у “Прикарпаття” сталася прикрість: Василь Француз підслизнувся, через що відкрилася зона, куди побіг гравець команди суперника Віктор Лиховидько. Він змістився в центр і пробив точно у правий нижній кут воріт.

На 36-ій хвилині Команда Рідного Краю мала хороший шанс, щоб зрівняти рахунок, але Василь Цюцюра пробив повз ворота. Ще через 2 хвилини франківці заробили небезпечний штрафний, – удар на себе прийняла стінка.

Під завісу 1-го тайму господарі таки зрівняли рахунок: після передачі Василя Француза відзначився Роман Барчук.

У другому таймі напружена боротьба точилася в центрі поля. Час до часу команди вибігали в контратаки. Після однієї з таких на 64-ій хвилині “Суми” могли знову вийти вперед, але небезпечний простріл з флангу так ніхто і не замкнув.

На 82-ій хвилині хорошим ударом зі штрафного міг відзначитися Олег Веприк, – голкіпер суперників виручив. Ще один штрафний франківці не реалізували в додатковий час.

Фінальний свисток зафіксував бойову нічию 1:1. Наразі в “Прикарпаття” 14 очок і 9 позиція в турнірці.