Мешканці Франківська просять пояснити причини різних тарифів «СТЕКу» та «Теплокомуненерго»

By Турій Роман 2 Чер, 2015 11:07

Мешканці Франківська просять пояснити причини різних тарифів «СТЕКу» та «Теплокомуненерго»

Схожі публікації

Загрузка...

Жителі Івано-Франківська намагаються з’ясувати, чому клієнти  ТОВ «СТЕКу» повинні платити більше за спожите тепло, ніж клієнти ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

З  колективною скаргою до депутата Івано-Франківської обласної ради Сергія Адамовича звернулися мешканці будинків №95,95А, 97, 99, 101, 101А, 101Б, 103, 152А по вул. Незалежності м. Івано-Франківська, які обслуговуються ТОВ «СТЕК».

Зокрема, жителі просять з’ясувати причини різниці тарифів на ідентичні послуги.

Так, відповідно д п.57 постанови НКРЕКП №1171 встановлені наступні двоставкові тарифи на послугу з централізованого опалення: умовно-змінну частину тарифу для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 556,46 грн/Гкал (з податком на додану вартість); умовно-змінну частину тарифу для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 14,52 грн за 1 кв. м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення з податком на додану вартість); умовно-постійну частину тарифу (місячна плата протягом року за одиницю приєднаного теплового навантаження) – 26 250,41 грн/Гкал/год (з податком на додану вартість); одноставкові тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води: за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання – 47,14 грн за 1 куб. м (з податком на додану вартість); за відсутності рушникосушильників – 43,57 грн за 1 куб. м (з податком на додану вартість).

В той же час, для ДМП «Івано- Франківськтеплокомуненерго», яке надає ідентичні послуги відповідно до п.56 постанови НКРЕКП  №1171 тарифні показники є значно нижчими:двоставкові тарифи на послугу з централізованого опалення:умовно-змінну частину тарифу для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 499,35 грн/Гкал (з податком на додану вартість); умовно-змінну частину тарифу для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 12,28 грн за 1 кв. м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення (з податком на додану вартість); умовно-постійну частину тарифу (місячна плата протягом року за одиницю приєднаного теплового навантаження) – 23 748,51 грн/Гкал/год (з податком на додану вартість);одноставкові тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води: за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання – 39,88 грн за 1 куб. м (з податком на додану вартість); за відсутності рушникосушильників – 36,91 грн за 1 куб. м (з податком на додану вартість).

Окрім того, мешканці вказаних будинків скаржаться порушення їхніх прав щодо своєчасності та якості надання послуг, що виражається в аварійному стані центральної опалювальної системи, зношеності труб, інших складових комунікацій, несвоєчасності початку опалювального сезону і недотримання будь-яких технічних умов та умов температурного режиму при наданні відповідних послуг.

Відтак, Сергій Адамович направив депутатські звернення до інспекції з питань захисту прав споживачів в Івано-Франківській області, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) та Сектора Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Івано-Франківській області.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Окружний адміністративний суд міста Києва визнав незаконним і...
Кабінет міністрів вніс на розгляд Верховної Ради законопроект...
Ціну на газ для населення Кабінет міністрів України...
Відтепер повідомлення та декларацію про початок виконання підготовчих...

Loading...
By Турій Роман 2 Чер, 2015 11:07


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +