Мешканці Франківська просять пояснити причини різних тарифів «СТЕКу» та «Теплокомуненерго»

By Турій Роман 2 Чер, 2015 11:07

Мешканці Франківська просять пояснити причини різних тарифів «СТЕКу» та «Теплокомуненерго»

Схожі публікації

Loading...

Жителі Івано-Франківська намагаються з’ясувати, чому клієнти  ТОВ «СТЕКу» повинні платити більше за спожите тепло, ніж клієнти ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

З  колективною скаргою до депутата Івано-Франківської обласної ради Сергія Адамовича звернулися мешканці будинків №95,95А, 97, 99, 101, 101А, 101Б, 103, 152А по вул. Незалежності м. Івано-Франківська, які обслуговуються ТОВ «СТЕК».

Зокрема, жителі просять з’ясувати причини різниці тарифів на ідентичні послуги.

Так, відповідно д п.57 постанови НКРЕКП №1171 встановлені наступні двоставкові тарифи на послугу з централізованого опалення: умовно-змінну частину тарифу для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 556,46 грн/Гкал (з податком на додану вартість); умовно-змінну частину тарифу для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 14,52 грн за 1 кв. м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення з податком на додану вартість); умовно-постійну частину тарифу (місячна плата протягом року за одиницю приєднаного теплового навантаження) – 26 250,41 грн/Гкал/год (з податком на додану вартість); одноставкові тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води: за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання – 47,14 грн за 1 куб. м (з податком на додану вартість); за відсутності рушникосушильників – 43,57 грн за 1 куб. м (з податком на додану вартість).

В той же час, для ДМП «Івано- Франківськтеплокомуненерго», яке надає ідентичні послуги відповідно до п.56 постанови НКРЕКП  №1171 тарифні показники є значно нижчими:двоставкові тарифи на послугу з централізованого опалення:умовно-змінну частину тарифу для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 499,35 грн/Гкал (з податком на додану вартість); умовно-змінну частину тарифу для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 12,28 грн за 1 кв. м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення (з податком на додану вартість); умовно-постійну частину тарифу (місячна плата протягом року за одиницю приєднаного теплового навантаження) – 23 748,51 грн/Гкал/год (з податком на додану вартість);одноставкові тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води: за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання – 39,88 грн за 1 куб. м (з податком на додану вартість); за відсутності рушникосушильників – 36,91 грн за 1 куб. м (з податком на додану вартість).

Окрім того, мешканці вказаних будинків скаржаться порушення їхніх прав щодо своєчасності та якості надання послуг, що виражається в аварійному стані центральної опалювальної системи, зношеності труб, інших складових комунікацій, несвоєчасності початку опалювального сезону і недотримання будь-яких технічних умов та умов температурного режиму при наданні відповідних послуг.

Відтак, Сергій Адамович направив депутатські звернення до інспекції з питань захисту прав споживачів в Івано-Франківській області, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) та Сектора Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Івано-Франківській області.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

По вулицях Івасюка і Шептицького у Долині водопровід...
Справедливий тариф на газ для населення – 9,6...
Міністр енергетики Володимир Демчишин обіцяє, що в Україні...
Місто Сміла Черкаської області залишилося без опалення: котельням...

By Турій Роман 2 Чер, 2015 11:07


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +