Медики із загону «Гіппократ» допомагають на Сході України

By Турій Роман 14 Бер, 2015 10:02

Медики із загону «Гіппократ» допомагають на Сході України

Схожі публікації

Loading...

Однією з найпекучіших проблем на територіях, що опинилися в зоні конфлікту, є проблема малодоступності кваліфікованої медичної допомоги для населення, яке тут лишилося.

Про це говорять у медичному загоні швидкого реагування «Гіппократ».

Там відзначають, що за останні кілька місяців з цілої низки лікарень звільнилося і виїхало багато лікарів-спеціалістів та кваліфікованих медсестер. Тому багато медичних закладів вимушено припинили свою роботу або звузили спектр надаваних послуг до амбулаторного рівня. Але людські хвороби нікуди не зникли. Якщо, наприклад, консультацію кардіолога, пульмонолога чи алерголога, у разі відсутності відповідних фахівців можна тимчасово відкласти, обмежившись консультацією терапевта, то від доступності своєчасної хірургічної чи реаніматологічної допомоги залежить життя людини, кажуть у загоні.

«Група фахівців нашого загону “Гіппократ” працює зараз в одній із лікарень зони конфлікту. Навіть у бувалих людей тут змінюється погляд на життя. Дуже багато речей, до яких ми звикли, працюючи в мирних умовах, як до буденності (наприклад, ресурсне і лабораторне забезпечення лікувального процесу), тут майже не доступні. Тому, надаючи допомогу, досить часто доводиться імпровізувати, пригадуючи те, чому встигли навчитися ще за радянських часів.
Сподіваємося, що наші знання, практичний досвід і гаряче бажання допомогти розтоплять лід, який намерз у серцях людей тут, на Далекому Сході України», – пишуть представники загону «Гіппократ».
Схожі новини:

Двадцять областей зводять фортифікаційні споруди на сході України....
В неділю, 29 червня, в Івано-Франківськ має прибути...
Надзвичайно неприємним сюрпризом для терористів став блокпост сил...
Глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко повідомив, російські...

Loading...
By Турій Роман 14 Бер, 2015 10:02


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +