Майже сімдесят учасників АТО зі Снятинщини отримають земельні ділянки

By Борис Марія 31 Гру, 2015 10:41

Майже сімдесят учасників АТО зі Снятинщини отримають земельні ділянки

Схожі публікації

Loading...

На Снятинщині 70 учасників АТО отримали дозволи на розробку проектів землеустрою для відведення земельних ділянок.

А саме 57 учасників АТО отримали дозволи на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд загальною площею 6,92 га та 13 учасників АТО отримали дозволи на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства загальною площею 6,52 га, інформує Снятинська РДА.

Крім того, 6 заяв учасників АТО про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою знаходяться на розгляді у органах місцевого самоврядування і які на чергових сесіях будуть розглянуті.

Cтаном на 25.12.2015року органами місцевого самоврядування та Головним управлінням Держгеокадастру у Івано-Франківській області прийнято 6 рішень про передачу земельних ділянок у власність учасникам АТО загальною площею 1,2106 га.  

З метою задоволення потреб учасників АТО земельними ділянками відділом Держгеокадастру у Снятинському районі  спільно з органами місцевого самоврядування включено до переліку земель, що можуть бути надані у власність учасникам АТО 22 земельних масиви площею 53,0461 гектара.

Інформацію про земельні масиви зведено у графічному альбомі-атласі. Учасники АТО, які вирішили одержати земельні ділянки на території Снятинського  району Івано-Франківської області можуть ознайомитись із матеріалами про зарезервовані земельні ділянки на офіційному сайті  Головного управління Держгеокадастру у Івано-Франківській області.

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та  документа, який посвідчує його участь в АТО.
Схожі новини:

На сайті Міністерства оборони України з`явився список усіх...
Ось, такі невеличкі, схожі на дитячі повітряні іграшки,...
До спецбатальйону «Івано-Франківськ», розташованого в навчально-тренувальному центрі «Лисець»,...
Комісія Міноборони для з’ясування причин катастрофи Іл-76 в...

Loading...
By Борис Марія 31 Гру, 2015 10:41


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +