Майже 80% прикарпатців не знають, що таке паліативна допомога – допомога тим, хто помирає

By Борис Марія 10 Гру, 2015 11:25

Майже 80% прикарпатців не знають, що таке паліативна допомога – допомога тим, хто помирає

Схожі публікації

Loading...

Сьогодні, 10 грудня, в залі засідань облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу на тему: “Паліатив – об’єднання заради допомоги”.

Метою круглого столу є обговорення способів надання паліативної допомоги, можливість відкриття нових хоспісів, інформування громадськості у цій сфері, а також вирішення проблеми щодо облаштування мобільного центру надання допомоги невиліковно хворим у одному із будинків міста.

Заступник голови ОДА Ігор Пасічняк наголосив на необхідності проведення таких круглих столів, адже це приверне увагу громадян до проблеми, бо переважна більшість не знає, що таке паліативна допомога.

Головний лікар обласного клінічного центру паліативної допомоги Ірина Слугоцька повідомила, що на Прикарпатті паліативної допомоги потребують  до 12 тисяч людей. Спеціалізовані медичні заклади можуть задовольнити потреби тільки 15% хворих  – 1,5 тисяч. Тим не менше, рівень надання паліативної допомоги в області – найбільший в Україні.

Волонтери центру паліативної допомоги Прикарпаття провели соцдослідження щодо поінформованості про паліативну допомогу та потребу у ній. З’ясувалося, що 76% опитаних не знають про це нічого. 78,5 % – не знають, де і як можна отримати допомогу. Чималий відсоток опитаних сказали, що ця проблема викликає фінансові і психологічні проблеми у сім’ї.

“Я не думала, що на Заході України є така проблема…”, – сказала одна із учасниць заходу, щодо критичної реакції мешканців на відкриття виїзного центру допомоги у їхньому будинку.

Причиною є незнання проблеми. Багато людей не стикалися із цим, і не розуміють, який це тягар – доглядати за тими, чи бути тим, хто не має перспектив для життя.
Схожі новини:

Напевно більшість людей починають ранок з кави. Прекрасний...
Стихія обрушилася на три південних американських штати, однак...
Корисні та ароматні добавки до чаю:
Унікальний випадок для України – одеситка без допомоги...

By Борис Марія 10 Гру, 2015 11:25


Загрузка...

  1. Таня Грудень 10, 11:47

    В статті є граматичні помилки – виправте.

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +