Марія Відливана здобула “срібло” Кубка України

03 Бер, 2015 14:50

У Чернігові відбувся Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок, який водночас був відбірковим на чемпіонат Європи.

Івано-Франківщину представляли на цих змаганнях тільки вихованка калуського тренера Ігоря Стечака, майстер спорту міжнародного класу, уродженка с. Голинь Калуського району Марія Відливана та кандидат у майстри спорту Віталій Корнієнко з Коломиї.

Наша 31-річна землячка виступала у ваговій категорії до 58 кг та спромоглася вибороти срібну медаль Кубка України, піднявши в сумі двоборства вагу 170 кг (78 кг – ривок + 92 кг – поштовх). Переможниця, якою стала майстер спорту Анастасія Келар з Кіровограда, підняла у двох вправах вагу 171 кг (73 + 98 кг). А “бронза” дісталася майстрові спорту Марії Тимощук з Рівного, яка завершила змагання із загальним результатом 169 кг (78 + 91 кг).

Віталій Корнієнко, який змагався з чоловіками вагової категорії до 85 кг, посів у підсумку шосте місце. Однак цей 22-річний спортсмен з Коломиї теж досяг певного успіху в Чернігові. Піднявши у сумі двоборства вагу 295 кг (130 + 165 кг), він виконав норматив майстра спорту України, пише sport.if.ua .