Луценко очолив партію Порошенка “Солідарність”

By Людмила Баран 27 Сер, 2014 14:28

Луценко очолив партію Порошенка “Солідарність”

Схожі публікації

Загрузка...

На з’їзді парті “Солідарність”, що проходить у приміщенні стадіону “Олімпійський” голова партії Юрій Стець подав у відставку.

Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua “Комусь треба керувати партією, а комусь подавати снаряди та патрони. Моє місце зараз більше на фронті”, – сказав він.

Після цього запропонував обрати головю екс-міністра внутрішніх справ Юрія ЛуценкаЗа його кандидатуру проголосували усі присутні в залі.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Верховна Рада достроково позбавила мандата позафракційного депутата Андрія...
Президент США Барак Обама закликав Росію відмовитись від...
Депутат обласної ради Юрій Романюк назвав Юрія Луценка...
Служба безпеки України затримала депутата Київрада Віталія Даниленка...

Loading...
By Людмила Баран 27 Сер, 2014 14:28


Загрузка...

 1. Ярослав Травень 19, 19:25

  МІНІСТР ФІНАНСІВ УКРАЇНИ – НАТАЛІЯ ЯРЕСЬКО
  МІНІСТР ЕКОНОМІКИ – АЙВАРАС АБРАМАВИЧУС
  МІНІСТР ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ – ПАВЛО РОЗЕНКО
  Копії – Голова ВР, ЗМІ

  Зараз ведеться багато мови про боротьбу з корупцією, зменшення розкрадання бюджету, повернення викрадених у народу коштів. Але не чути твердження про нормальне європейське оподаткування мільйонерів і міліардерів, про законне збільшення таким чином доходів до бюджету на десятки міліардів у рік, про давно необхідне підвищення мінімальних зарплат і пенсій, чому? А тепер рівень зубожіння українців б’є антирекорди, велика частина населення за межею бідності, місячний дохід $50! А міліардерам в Україні (уже майже в ЄС!) забезпечується зовсім інше привілейоване положення, ніж в Європі!
  За кордоном мільйонери від офіційних доходів оплачують 40% і більше податків, а що Мінфін передбачає в Україні? Багато років планувалося чомусь лише 15% оподаткування, чому? Крім того мільйонери і міліардери або не сплачують зовсім податків (з офіційних доходів, підпільні – невідомі!!), користуюються офшорами, або зрідка сплачують біля 5% податків! Тобто мають зменшення податків у 8-10 і більше разів, чого не трапляється ніде в Європі! Цим міліардери зменшують нормальні доходи до бюджету для забезпечення народу, багато років роблять цим найменші зарплати і пенсії народу. Про це багато писалося в ЗМІ, але в уряді це усі замовчували, особливо приховували це клерки олігархів, що просувалися і просуваються до влади. Чи тепер новий демократичний уряд підіймає ці питання, не замовчує і не приховує їх?

  Чи можете Ви в кабінеті Міністрів, у Верховній Раді, на громадських форумах, в ЗМІ обнародувати роботу уряду в таких питаннях:

  1 – чи після Революції Гідності новий демократичний уряд при розробці оподаткування, коли збільшив податки населення, знизив зарплати і пенсії, усе населення крім податку 15% оплачує ще 20% ПДВ в торгівлі, послугах, транспорті, в аптеках, на пошті і т.п, чи уряд починає брати до бюджету нормальні податки з міліардерів і мільйонерів у загальноприйнятих європейських нормах – біля 40% прибутку (а не 4,6 – 5%, як було за Януковича і давніше, чи надалі за рахунок збіднення середньої зарплати і мінімальної пенсії населення України Уряд створює незвичайні умови збагачення олігархів, серед яких поряд із кваліфікованими бізнесменами є шахраї, наперсточники, «кримінальні авторитети» і т.п.?
  Адже в Україні дуже високе число мільйонерів і міліардерів, за результатами кампанії декларування доходів кількість українців, які задекларували доходи за 2011 рік у розмірі понад 1 млн грн, становила 2291. За дослідженнями Wealth Management Ukraine 2012 зростання кількості мільйонерів в країні становить до 6% в рік (!), в середньому понад 1,5 тис. нових мільйонерів щорічно. За останні два роки донецьких мільйонерів стало в 2,5 рази більше. За дослідженнями Forbes станом на квітень 2012 року в активах 100 найбагатших українців понад 54 мільярди доларів (!!); їх рівень близький до стану США – загальний дохід 200 найбагатших людей у США становить 58,2 мільярдів доларів. Як це можливе, коли Україна – найбідніша держава серед розвинутих країн! Чи наша країна справді бідніша за Чехію, Польщу, Словаччину, Румунію, Угорщину, чи двічі бідніша за Білорусь?
  Майже на 40% зросла кількість мільйонерів (ще до девальвації гривні): якщо в 2011 році українців, що «заробили» понад 1 мільйон гривень, було 2291 осіб, то через рік їх чисельність склала уже 3770! Найбільший задекларований в Україні дохід за 2012 рік перевищував 7 мільярдів гривень. Загальна сума задекларованих доходів зросла на 23%, до 48,7 мільярдів гривень, майже половину цих грошей заробили мільйонери.
  Податкова нарахувала 999 мільйонерів, які задекларували в сумі 4 млрд 896 млн грн і заплатили з них лише 227 млн грн податків. Таким чином, мільйонери заплатили податок на доходи фізичних осіб в середньому за ставкою 4,6%, хоча за прийнятим законом повинні були платити 17% (чому не 40-48 по європейськи?). «Олигархи вообще налогов не платят «Прибыль банка Ахметова выросла более чем в два раза.» «Как сообщалось, старший сын Президента Александр (лікар-стоматолог!) удвоил свое состояние, в 2012 году задекларировал 579,23 млн грн. уплатил в бюджет 29,97 млн грн. налогов» – тобто 5% а не 25 і не 40-49%, як в Європейських країнах! Уряд Франції планував підвищити податки мільонерів із 40-48 до 75%!

  2 – Чи новий уряд вжив заходів для ліквідації системи переведення міліардерами своїх прибутків в офшори і приховання їх таким чином від оподаткування, від використання податків з їхніх прибутків для підвищення рівня забезпечення населення України, середньої зарплати та мінімальних пенсій, найнижчих в Європі. Уникаючи податків багатії сховали в офшорах $21 трлн, – оцінка – 23.07.2012. «По заниженным/ завышенным ценам из Украины за границу выводится из-под налогообложения до 100 млрд грн ежегодно, в результате чего госбюджет недополучает 20–25 млрд грн.»!!! »Олигархи все свои прибыли уводят в офшоры! Налогами уже просто задавили народ Украины!»

  3 – Чи новий уряд вживає заходів для виведення бізнесу міліардерів і мільйонерів з підпілля, «з тіні», де велику частину доходів (інколи були висловлювання про половину прибутку в тіні!) приховують від оподаткування і таким чином не дають належних доходів до бюджету, для свого швидкого збагачення залишають на дуже низькому рівні фінансове забезпечення населення України.

  4 – Що зроблено урядом для ліквідації системи збагачення за рахунок захоплення з Мінфіну, викрадання з бюджету, у держави, у народу мільйони і міліарди доларів і євро членами колишньої правлячої родини, високими урядовцями, що пролізли до сімейної влади, міністрами та заступниками міністрів та ін.? Коли відкрито доступ до нформації про бюджет, то чи можна знайти дані про виправлення тих злочинних пограбувань окремими мільйонерами і міліардерами. Заступник міністра зумів «заробити» 50 кг золота, валізу з мільйонами доларів, колекцію годинників по пів-мільйона доларів! Чи урядом змінено систему четвертого президента (оточення Януковича незаконно вивело за кордон близько 100 млрд дол., заявив у ході прес-конференції в УНІАН міністр юстиції Павло Петренко), що зроблено для недопущення таких «заробітків» тепер, після Революції Гідності, при демократичній (а не «сімейній» криміналіста з Донбасу) владі?

  Що новий демократичний уряд уже зробив у цій ситуації при перегляді і нормалізації бюджету, що планує зробити в наступному році?

  20.04.2015
  Назар Стодоля
  Львів, Головпоштамт

  Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +