Лікарняні та декретні виплати нараховують по-новому

By Людмила Баран 16 Лип, 2015 08:42

Лікарняні та декретні виплати нараховують по-новому

Схожі публікації

Loading...

З 4 липня змінено порядок розрахунку лікарняних та декретних виплат працівникам, відповідно до постанови Кабінету міністрів № 439.

Про це інформує прес-служба Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Сума страхових виплат та оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності (перебування працівника “на лікарняному”) за рахунок коштів роботодавця обчислюється шляхом множення суми денної виплати на кількість календарних днів, що підлягають оплаті.

При цьому сума денної виплати встановлюється у відсотках середньоденної заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) залежно від страхового стажу, якщо його наявність передбачена законодавством.

Середньоденна заробітна плата (дохід, грошове забезпечення) обчислюється шляхом ділення нарахованої за розрахунковий період (12 календарних місяців) заробітної плати на кількість календарних днів зайнятості  без урахування календарних днів, не відпрацьованих з поважних причин.

Під календарними днями, не відпрацьованими з поважних причин, слід розуміти тимчасову непрацездатність, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та шестирічного віку за медичним висновком, відпустку без збереження заробітної плати.

Календарними днями зайнятості вважається період перебування працівника у трудових відносинах, виконання робіт (послуг) за цивільно-правовими договорами, проходження служби, здійснення підприємницької або іншої діяльності, пов’язаної з отриманням доходу безпосередньо від такої діяльності.
Схожі новини:

Креативний директор модного будинку Chanel Карл Лагерфельд представив...
Кабінет міністрів вимагає, щоб обласні газові компанії не...
Російські чиновники розглядають можливість обмежити або зовсім заборонити...
Минулих вихідних відбулися заключні ярмарки-продажі гуцульських зґард в...

By Людмила Баран 16 Лип, 2015 08:42


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +