Лідером серед Центрів надання адміністративних послуг у країнах Західної Європи є Центр у Івано-Франківську

By Борис Марія 7 Жов, 2015 10:35

Лідером серед Центрів надання адміністративних послуг у країнах Західної Європи є Центр у Івано-Франківську

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

6 жовтня Центр надання адміністративних послуг міста Івано-Франківська за адресою вул. Незалежності, 9 святкував 5 років від дня заснування.

Мотивацією відкриття такого Центру є прагнення створити максимально комфортні та сприятливі умови мешканцям міста при зверненні до органів місцевого самоврядування, впровадити зручний графік прийому мешканців міста в Центрі надання адміністративних послуг, скоротити і спростити процедури отримання необхідних документів, унеможливити будь-які корупційні дії з боку посадових осіб, тому що за якістю надання адміністративних послуг кожен мешканець оцінює наскільки міська влада турбується про нього та поважає його права.

Створено умови доступу до приміщення та комфортного перебування для осіб з обмеженими можливостями.

У приміщенні ЦНАП функціонує каса банку для оплати адміністративних та дозвільних послуг, надаються супутні послуги (копіювання, сканування та виготовлення печаток).

До роботи Центру залучені Обласний дозвільний центр Івано-Франківської облдержадміністрації та відділ державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та легалізації об’єднань громадян реєстраційної служби Івано-франківського міського управління юстиції в Івано-Франківській області.

15 адміністраторів ЦНАП м.Івано-Франківська надають 110 адміністративних та 32 дозвільно-погоджувальні послуги.

На сьогоднішній день ЦНАП м.Івано-Франківська – це надання більше 100 тис. послуг щороку, а щодня Центр відвідують від 400 до 600 відвідувачів.

Перелік послуг, які можна буде замовити он-лайн буде постійно розширюватися і до кінця 2015 року їх кількість сягатиме більше 20 послуг. ЦНАП використовує чимало сучасних технологій – “Універсам послуг”, “Електронна система регулювання чергою”, “Попередній запис на прийом”, “Код зворотного зв’язку”, “СМС – інформування”, “Мобільний Івано-Франківськ”, “Он-лайн консультація”, “Надання адміністративних послуг в режимі онлайн за технологією BankID”, та бере участь у багатьох міжнародних проектах.

За результатами громадського моніторингу Центр надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська входить до трійки лідерів України та займає перше місце серед подібних центрів Західної України.

Інформують на сайті міста.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


Loading...
By Борис Марія 7 Жов, 2015 10:35


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +