Купівля палива по талонах також додатково оподатковується акцизом

By Турій Роман 3 Кві, 2015 20:17

Купівля палива по талонах також додатково оподатковується акцизом

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

Операції з відпуску пального через мережу АЗС при пред’явленні смарт – картки чи талону є об’єктом оподаткування 5-відсотковим акцизним податком.

Через мережу АЗС здійснюється роздрібний продаж нафтопродуктів кінцевому споживачеві. Тому такі операції є об’єктом оподаткування акцизним податком відповідно до п.п. 213.1.9  п.213.1 с. 213 Податкового кодексу України.

Розділом 3 Інструкції про порядок приймання, транспортування, зберігання, відпуску та обліку нафти і нафтопродуктів на підприємствах і організаціях України №281 визначено наступні поняття:
талон – спеціальний талон, придбаний за умовами та відпускною ціною обумовленого номіналу, що підтверджує право його власника на отримання на АЗС фіксованої кількості нафтопродукту певного найменування і марки, які позначені на ньому;
платіжна картка – спеціальний платіжний засіб у вигляді емітованої в установленому законодавством порядку пластикової чи іншого виду картки, що використовується для ініціювання переказу коштів з рахунка платника або з відповідного рахунка банку з метою оплати вартості товарів і послуг.
Смарт-картка (паливна картка) є платіжною карткою із вмонтованим мікроконтролером як носієм та обробником інформації, потрібної для ініціювання переказу коштів та/або виконання службових операцій.
Об’єктом оподаткування акцизним податком є, зокрема, операції з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, нагадує відділ комунікацій ДПІ у м. Івано-Франківську.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


Loading...
By Турій Роман 3 Кві, 2015 20:17


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +