“Культурний” університет Поплавського позбавили ліцензії

By Комарщук Олександра 26 Лис, 2014 11:55

“Культурний” університет Поплавського позбавили ліцензії

Схожі публікації

Loading...

25 листопада 2014 року рішенням Акредитаційної комісії Міністерства освіти і науки України позбавлено ліцензії приватний заклад «Київський університет культури» та всі його регіональні філії.

Зокрема, за фактом подання недостовірної інформації, Акредитаційна комісія МОН анулювала ліцензію та прийняла рішення про передачу документів приватного закладу «Київський університет культури» до Генеральної прокуратури України, сказано на сайті Міністерства.

«Має місце схема. Міністерство не має слідчих функцій, щоб розбиратися у ній. Ми передаємо справу до Генеральної прокуратури. Очевидно, що діяльність цього університету пов’язана з Київським національним університетом культури і мистецтв, тому студентів із приватного вишу, що навчаються за контрактом, треба перевести в Київський національний університет культури і мистецтв, бо його ліцензованого обсягу буде достатньо», – повідомив Міністр освіти і науки Сергій Квіт.

Міжгалузева рада з вищої освіти розглядає висновки експертних комісій МОН та документи, що надаються навчальним закладом при виявлені певних недоліків. Як повідомив голова експертної ради Юрій Якименко, ніяких додаткових документів від приватного вищого навчального закладу «Київський університет культури» рада не отримала, а у висновках експертизи вказано, що приватний вищий навчальний заклад перешкоджав роботі комісії.

Окрім того, встановлено, що за вказаною адресою приватний ВНЗ «Київський університет культури» відсутній. Представники цього закладу на засідання Акредитаційної комісії не з’явилися.
Схожі новини:

Поп-діва поділилася в соцмережі кадром зі знімального майданчика.
Автор популярного еротичного роману 50 відтінків сірого Еріка...
Літо – це час, коли у ігровій формі...
Служба безпеки України затримала депутата Київрада Віталія Даниленка...

Loading...
By Комарщук Олександра 26 Лис, 2014 11:55


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +