Крим повернеться в Україну, коли буде жити бідніше

By Турій Роман 12 Вер, 2014 10:18

Схожі публікації

Loading...

Крим, який анексувала Росія, повернеться до складу України, але з часом. Про це заявив Президент Петро Порошенко.

За його словами, повернення відбудеться не воєнним шляхом, а мирним. Тобто коли кримці побачать, що на материковій Україні рівень життя вище, тоді і захочуть повернутися.

Можливо, Президент робить такі висновки, виходячи із російської риторики, яка була під час так званого референдуму в Криму. Тоді жителів півострова заманювали до складу Росії вищими, ніж в Україні пенсіями та зарплатами для бюджетників.
Схожі новини:

Мер Києва Віталій Кличко проголосував на своїй виборчій...
Лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош перемагає з великим...
Вартість ліцензії на зв’язок 4G складатиме шість мільярдів гривень.
Міністерство фінансів США розширило санкційний “список Магінтського”, додавши...

Loading...
By Турій Роман 12 Вер, 2014 10:18


Загрузка...

  1. Sofia Zdanova Вересень 12, 16:49

    Президенту Украины Петру Порошенко сказали в Вашингтоне: «Прекрати АТО на Донбассе»,- и он прекратил. Ради чего? Ради того, чтобы дать народу Донбасса и Луганщины автономию, или какую-нибудь другую форму независимости? Фигушки! Вашингтон и его марионетка Порошенко взяли паузу по совершенно шкурной причине. Инфраструктура Донбасса и Луганщины разрушена до такой степени, что бюджет Украины не в состоянии ее восстановить до начала зимнего отопительного сезона, а также обеспечить хотя бы минимальным довольствием 1,5 млн. беженцев, которые в любой момент готовы вернуться в свои родные дома. Киеву интересно, чтобы беженцы задержались на территории России, как можно дольше. Москве интересно, как можно быстрее их выдворить. Вашингтону, который на 100% ответственен за украинский кризис, теперь на Украину наплевать,- его больше заботят собственные интересы на Ближнем Востоке, где разгорается нешуточный вооруженный конфликт между суннитами, шиитами и ваххабитами, способный радикально перекроить карту самых плодородных в мире нефтяных полей.

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +