Кращих тенісистів області визначали на кортах Коломиї

By Турій Роман 2 Сер, 2015 22:15

Схожі публікації

Loading...

Днями у Коломиї завершився чемпіонат області з тенісу, на якому прикарпатські спортсмени виборювали путівки на чемпіонат України.

Змагання проходили у двох вікових категоріях серед дівчат (до 14 та до 18 років) та у категорії до 18 років серед хлопців, пише ГС.

За підсумками чемпіонату в одиночному розряді серед юніорів перше місце посів Ілля Сарафин, який і поїде на чемпінат України. Другу сходинку виброрв Микола Васкул, а третю – Олександр Дупин.

У цій же категорії дівчат перемогу здобула Ангеліна Дячук, другою стала Анастасія Боднарук зі спортклубу “AliaS”, а третьою – Анастасія Сарафин.

Серед дівчат до 14 років “золото” взяла Діана Лубик (“AliaS”), “срібло” – Ірина Фенин, а “бронзу” – Яна Данилишин.

У парних змаганнях серед дівчат перемогли Ангеліна Дячук та Ірина Фенин.

Зазначимо, що Вікторія Гоголь не виступала на чемпіонаті області, оскільки змагається на турнірі в Німеччині. Путівку на всеукраїнські змагання вона виборола у попередніх стартах.

Нагадаємо, що чемпіонат України з тенісу серед дорослих проходитиме з 17 по 23 серпня у Бучі Київської області.

За матеріалами: sport.if.ua