Контролери тепер можуть самостійно відключати споживачів від газопостачання

By Людмила Баран 4 Лют, 2015 21:01

Контролери тепер можуть самостійно відключати споживачів від газопостачання

Схожі публікації

Загрузка...

Функції контролерів ПАТ «Івано-Франківськгаз» розширилися. Відтепер вони мають право на виконання газонебезпечних робіт. Зокрема, у разі непогашення заборгованості за надані послуги та після письмового попередження, відключати споживачів від системи газопостачання методом опломбування без втручання в герметичність системи.

Всі контролери районних управлінь, а це понад 350 працівників, з грудня проходять відповідні навчання, повідомляє прес-служба ПАТ «Івано-Франківськгаз».

Перекривати газопостачання та пломбувати прилади  уже вміють спеціалісти п’яти УЕГГ: Івано-Франківського, Коломийського, Рогатинського, Калуського та Долинського. До кінця березня навчання пройдуть усі управління.

«Такі навчання ми проводимо з метою зменшення навантаження на працівників внутрішньо будинкової служби. Це дозволить ВБС більше часу приділяти проведенню планового технічного обслуговування, яке здійснюється з ціллю виявлення витоків газу та запобігання виникнення аварійних ситуацій», – розповідає керівник Навчального центру Володимир Василевич.

До функцій контролера також входять: зняття показників газового лічильника, перевірка цілісності пломб на ньому; звірка відповідності фактично встановлених газових приладів, їх марки та типи, згідно записам інвентаризаційної картки; окрім того, попереджати споживачів про наявність заборгованості за послуги з газопостачання.

Натомість споживач, згідно чинного законодавства, зобов’язаний забезпечити доступ контролера газового господарства до житлових та підсобних приміщень, де розташовані газові прилади і пристрої, лічильники газу.

Як відомо, в грудні 52,2% власників особових рахунків у Франківську мали борг за 3 місяці і більше за газопостачання.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики...
Постачання газу до котелень Сміли Черкаської області відновили.
Змінено порядок нарахування (визначення) плати за послуги з...
Підприємства, які надають послуги з газопостачання, електропостачання та...

By Людмила Баран 4 Лют, 2015 21:01


Загрузка...

Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +