Колишній віце-прем’єр у Мінську вивчає можливі сценарії розвитку епідемії СНІДу

By Турій Роман 9 Кві, 2015 07:51

Колишній віце-прем’єр у Мінську вивчає можливі сценарії розвитку епідемії СНІДу

Схожі публікації

Loading...

Колишній віце-прем’єр Олександр Сич перебуває у Мніську. Він приймає участь в регіональних консультаціях ЮНЕЙДС, в яких беруть участь представники 13 країн регіону Східної Європи та Центральної Азії, міжнародних організацій ЮНЕСКО, ЮНІСЕФ, Глобального Фонду, ПРООН, МОП, спеціальні представники Генерального секретаря ООН тощо.

Про це Олександр Сич написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Мене запросили по старій пам’яті – працюючи в Уряді, приділяв цій проблемі достатньо багато уваги в контексті збереження здоров’я нації і пропаганди здорового способу життя. Тема нинішніх консультацій – можливі сценарії розвитку епідемії СНІДу», – говорить Олександр Сич.

За його словами, все, що пов’язане з ВІЛ/СНІДом з одного боку, дуже важливе, бо епідемія становить реальну загрозу суспільству. А з іншого – ця тема дуже невдячна для публічного позиціонування політиків і управлінців, каже колишній чиновник.

« З цього випливає проблема – як зробити так, щоби пріоритетність відношення до епідемії з боку держави була адекватною тій загрозі, яку вона несе? А ще в мене, як в того, хто, м’яко кажучи, не дуже розбирається у цій проблематиці, виникає декілька рефлексій. Перша: що краще і дешевше – попереджати проблему, чи іі вирішувати? Здається, перше. Але чому для цього так мало робиться?!
І ще. В Україні зареєстровано 234 тис. осіб з діагнозом СНІДу. На національному рівні – це просто статистика, крізь призму якої не видно ні людських долей, ні суспільної небезпеки. То чому механізми вирішення проблеми не опускаються на базовий управлінський рівень, де відношення до подолання небезпеки носить конкретизований і предметний характер?!», – каже Олександр Сич.
Схожі новини:

Також громадські активісти попросили в депутатів і керівників...
Відтермінування запровадження Угоди про асоціяцію України з Европейським...
Голова обласного осередку «Батьківщини» Дмитро Шлемко на прес-конференції...
Глава УПЦ Київського патріархату  просить світову спільноту  вплинути...

By Турій Роман 9 Кві, 2015 07:51


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +